Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért divatos az...

Szerintetek miért divatos az manapság, ha egy férfi homoszexuális prostituáltnak néz ki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudom leképezni magamnak, küldj képet, hogy tudjam, mire gondolsz.

De ha jól sejtem, amire gondolsz, akkor nem csak manapság, a '80-as években is pont úgy néztek ki a pasik. Vagyis egyik felük, mert a másik felük meg bajuszt viselt, mint Magnum, az is, akinek k*rva randán állt.

De a művészvilágban ez sokkal régebb óta van, és nem csak homoszexuálisoknak.

2013. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de gusztustalan...és sajnos egyre többen vannak. :(
2013. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Minden időszaknak megvan a maga divatja. Ennyi. Ez fennakadni kábé olyan, mint azon, hogy miért nem felfelé esik az elejtett kő.
2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez talán jobb?

[link]


Minden kornak megvannak a maga jellemzői, divatjai, hülyeségei.

2013. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


#1-nek: Teszek ide neked egy linket, így most már hátha ráérzel arra, hogy milyen stílus az, amelyre a kérdésem vonatkozik, de szerintem eddig is jól sejtetted!

[link]


#2-nek: Szerintem is elég sokan vannak, ezért is gondom azt, hogy "divat" lett.


#3-nak: Egyáltalán nem akadtam fent semmin. A kérdésem a a kialakult helyzet okának firtatására irányult és arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy lélektani, szociológiai, kulturális szempontból hogyan alakulhat ki szerintetek egy férfiemberben az a döntés, hogy - bár nem homoszexuális és nem is prostituált - úgy viselkedik, mintha homoszexuális prostituált volna.


#4-nek: Nem vonatkozott arra a kérdésem, hogy mi a jó, rossz, jobb, rosszabb. Nem értékeltem sehogyan azokat a férfiakat, akikre a kérdésem vonatkozik. Az általad megadott linken szereplő képen ábrázolt korszakról sem mondok ítéletet, csupán arra vagyok kíváncsi, hogy miért divat az manapság, ha egy férfi homoszexuális prostituáltnak néz ki?

Hogy indult ez el? A pénz miatt csinálják?

Természetesen a kérdésem nem a valódi homoszexuálisokra és prostituáltakra vonatkozik, az a helyzet egészen más.

2013. jún. 18. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, aki így öltözködik, azt mifelénk kiröhögik... Sőt, a legtöbb fiú akit ismerek, rendszeresen jár kondizni.
2013. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mennyi homoszexuális prostituálttal találkoztál életedben, mert úgy látszik nagyon vágod, hogy hogyan kell kinézniük? Amúgy nem értem, pontosan milyen választ vársz egy ilyen ostoba kérdésre. Ez a divat és kész, akik követik a trendet azok így öltöznek fel. Vagy akik nem szándékosan követik, de bejön nekik ez a stílus, azok is így öltöznek. Ugyanúgy fel lehetne tenni a kérdést, hogy bizonyos emberek miért járnak folyton tetőtöl talpig feketében, mások fehérben, mások máshogy. Tovább menve meg lehetne kérdezni, hogy egyesek miért esznek csirkét inkább, mint mások marhát. Az emberek különbözőek, más az ízlésük, és ez így van jól. Vagy járjon inkább mindenki egyenruhában és együnk színtelen szagtalan pépet?
2013. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7-nek:

Nem írtam olyat, hogy a homoszexuális prostituáltaknak "kell" valahogyan öltözködnie.

Kérdés nem lehet ostoba, hiszen a kérdező a kérdésével nyíltan vállalja az adott témában való tudatlanságát - éppen azért kérdez, érdeklődik, hogy választ kapjon, információt.

Az ellenséges stílusú válaszodról az a véleményem, hogy felesleges az ellenségeskedés.

A többi kérdés, amelyet felvetettél ("bizonyos emberek miért járnak folyton tetőtöl talpig feketében", stb.) engem most nem érdekel, hanem az az egy kérdés érdekelt, amelyet feltettem.

Írod: "Vagy járjon inkább mindenki egyenruhában és együnk színtelen szagtalan pépet?"

Ez végképp nem tartozik a témához, sem a kérdéshez. Nem javasoltam semmi olyasmit, amire céloztál. A kérdésemet azért tettem fel, hogy választ kapjak, nem azért, hogy tőlem kérdezz. Ha kérdezni szeretnél, akkor írj ki kérdést például a www.gyakorikerdesek.hu weboldalon. Köszönöm.

Amennyiben tudod a választ a kérdésemre, akkor kérlek, azt írd meg.

2013. jún. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!