Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy takarítót ugye nem kötelez...

Egy takarítót ugye nem kötelezhetnek, hogy turkáljon a wc-ben?

Figyelt kérdés

tudom van csőgörény de egy iskolának vagy mávnak a vasútállomásokon nincs pénze arra hogy minden nap duguláselhárítót hívjon.

akkor olyan helyeken hogy oldják meg?


2013. jún. 15. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Wc pumpa.

Én dolgoztam már kórházba mint takarító, én géppel takarítottam az épületeket, mert férfi takarító vagyok, de volt amikor be kellett ugranom egyik takarítónő helyére 1-1 napra, és bizony az osztályon ahol voltam minden napos volt a dugulás, és mondták az ápolók hogy próbáljam megoldani, ha nem ment akkor hívták a karbantartót és ő nézte meg.

Mi kézzel nem turkálhattunk a wc-ben a belsejét is csak kefével lehetett tisztítani, csak az oldalsó peremhez nyúlhattunk hozzá a belsejében. De azt is kesztyűvel.

Tehát ezt nem várhatják el. Wc pumpa van, azzal kell megoldani, ha nem megy akkor vagy lezárni, vagy hívni egy karbantartót, ha felmegy.

Tehát nem várhatják el hogy puszta kézzel nyúljon bele a wc-be még kesztyűvel sem. Ha a pumpálás sem megy akkor már a karbantartóé a feladat. Csak végső esetben hívnak erre szakembert, ez van.

2013. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!