Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik a Dunánál árvizes terület...

Akik a Dunánál árvizes területen homokzsákokat pakolnak, rossz szemmel néznének egy fényképező emberre?

Figyelt kérdés
Szóval nem szívesen látnák ott azokat, akik fényképezik az áradó folyót, miközben ők dolgoznak?
2013. jún. 8. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát én konkrétan lerúgnálak, vagy hátba vágnálak egy homokzsákkal. Ne a fényképezőgépet szorongasd, hanem a lapátnyelét vagy a zsákot és segíts, de ne a szádat tátsd.
2013. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem lenne pofám, de ez téged nyilván nem hat meg.

Csak azt mondd meg nekem, hogy mit akarsz fényképezni? Az áradó Dunáról számtalan fénykép készült már. Te miben tudnál mást mutatni? Utálom az ilyen wannabe fotóművészeket.

2013. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem néznék rossz szemmel, leaglább megörökíti az eseményeket. Azokra a fotósokra, akik a háborút fotózták, rájuk sem néztek rossz szemmel, pedig kicsit rosszabb dolgokat örökítettek meg. Ez a dolguk.
2013. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

bocsi Te nem nézel híradót?

az egyének zöme szeret szerepelni. tehát kihúzzák magukat ha fotóst látnak! szerintem nyugottan mutatkozzál be mint RTL híradós, és még ebéddel is megkinálnak!

2013. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A hivatásos tudósítók ok, de ha hülyegyerek lejönne mobilozni az más. Az nem tetszene. Nyilván ha két fotó közt melózna is, az oké.
2013. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha beállsz segíteni, akkor nem gáz, szerintem.
2013. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi van kiscsíra, nem tetszett a válaszom?
2013. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ő pontozott le téged, édesapa...
2013. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!