Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen ember kényszerbeteg?...

Az ilyen ember kényszerbeteg? Vagy hogy lehet ezt nevezni?

Figyelt kérdés

Felnőttképzésre járok, és van egy nő az osztályomban, egyben a városomban is, aki pletykás. Ezzel nincs is baj, de ez a nő, ha nem mondhatja valakinek a bugyuta pletykáit, akkor megőrül. Én és a barátnőm már nem is figyelünk oda rá, de mindig maga mellé ültet valakit, akinek mondhatja, hogy "hallottad, jóskapista k*félt a szabó marcsával" és egyéb hülyeségek, amik szinte senkit sem érdekelnek. Ha ez nem lenne elég, akkor elmondom, hogy a hallott dolgokkal vissza akar élni, keresztbe akar tenni másoknak, folyamatosan. Az osztálytársunkról valahonnan megtudta, hogy drogozik, és a buszon felhívta a rendőr barátnőjét (és ez az érdekes, hogy mindemellett rengeteg barátja van!) hogy elmondja neki. Ő viszont közölte vele, hogy az ilyen hallottamvalamit-sztorikra nem ad a rendőrség.

Ez szerintetek már betegség? Én nem bántom/bántottam őt, de már nekem is nemegyszer keresztbe próbált tenni, csak én igyekszem ezeket kikerülni... Mitől lehet ez? Talán a saját életében nincs rendben valami?


2013. jún. 1. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan fontoskodni akar, mások szemében érdekesnek tűnni, figyelemre vágyik, talán úgy érzi, hogy a kis szaftos pletykái nélkül, csak önmagáért, senki sem lenne rá kíváncsi. Azt nem tudom, hogy kényszerbeteg-e, de hogy nagyon bátor, az biztos, mert előbb-utóbb valakit nagyon fel fog bőszíteni..
2013. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, most az a kérdés, hogy nagyon bátor-e vagy nagyon hülye :D
2013. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, bátor, de mint írtam, rengetegen állnak a háta mögött, többek között rendőrök is. Mondjuk ezzel engem nem tud megfogni, mert haverom is rendőr, de egyszerűen nem lehet fogást találni a nőn. Egyik este a férjével bandukolt az úton, mi is ott voltunk vagy öten, és azon gondolkodtunk, hogy ráugrunk vagy 3-an, miközben két ember lefogja a férjét... De nem lehet, tuti következményekkel járna. Mit lehet egyáltalán az ilyennel tenni? Én mindig kikerülöm az akadályokat, amit elémpakol, de szerintem nem nyugszik addig, míg engem is börtönbe nem rakat... Mondták már neki páran, hogy azért okosan, mert itt emberek szabadságával szórakozik, ráadásul úgy, hogy a dolgokhoz semmi köze, de ő csak vállat vont...
2013. jún. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!