Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a koreai pasik?

Milyenek a koreai pasik?

Figyelt kérdés
Sok képet mutatott róluk az egyik ismerősöm aki járt Koreában és hát "szerelmes " lettem beléjü. Úgy milyen a viselkedésük, meg minden...
2013. máj. 27. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenek:

[link]

2013. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 27. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyenek a magyar pasik? Hogyan viselkednek a magyar pasik?

Mit mondanak a magyar pasik, ha köszönsz nekik, hogyan viselkednek úgy általában?

Kb. ugyanígy lehet véleményt alkotni a koreaiakról.


Gondolom Dél-Korea lenne a célpont, az ottaniak már "nyugatiasodnak", bár ott élőkről nem tudok véleményt mondani. Akiket ismerek, azok között van jófej és hülyegyerek is.

2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
nos, a válasz attól függ milyen magas vagy..ha eléggé, akkor rohadt ronda alacsony fószerek:)
2013. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a koreai férfiak átlagmagassága 3 centiben tér el a magyar férfiakétól :D
2013. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Koreában maximum az az elég egységes, hogy nagyon a külsőségekre mennek, munkahelyen két jelentkező közül a szebbiket fogják felvenni. A világon ott csinálják a legtöbb plasztikai műtétet, férfiaknak és nőknek egyaránt.
2013. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok magas

167cm vagyok

2013. máj. 28. 15:35
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
sokkal masabbak mint a magyar pasik. itt a legtobbjuk bunko es idiota ( tapasztalataim alapjan) ott pedig teljesen mas. megbecsulik a noket es nem csak a szexre mennek mint itt. persze van kivetel itt is es ott is, se egy azsiai (koreai) pasi sokkal jobban tud szeretni :) amugy azsiai baratom van :)
2013. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy alapból kevésbé romantikusak, mint egy európai férfi, de ha megismernek egy európai nőt, akkor odafigyelnek, hogy elég romantikusak legyenek:)
2013. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

A legjobbak.*.* Én imádom őket és remélem lesz olyan szerencsém, hogy kijussak Koreába. Tisztelettudóak, udvariasak (persze mindenhol vannak kivételek), de tényleg, romantikusabbak, kitartóbbak, egyszerűen imádnivalóak. Van bennük valami nagyon vonzó, de nem olyan durvák és nyomulósak, mint errefelé. Mégis van bennük valami nyugatiasság. Na, számomra tökéletesek.:DD

Hozzáteszem, nem picik, mint a kínaiak, ez nagy tévedés. Sokan 180 cm körül vannak, erről ennyit. -.-

2013. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!