Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan Himnusz megzenésítés...

Van olyan Himnusz megzenésítés ami végigénekli az összes versszakot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mindig csak az első versszakot hallom megzenésítve, és érdekelne milyen a végéig.

2013. máj. 27. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Feltéve, hogy nem csak az első versszakot zenésítették meg.
2013. máj. 27. 13:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint a dalokban általában, a dallam ismétlődik versszakonként.

A Himnuszt is végig lehetne így énekelni, bár aligha emelne rajta, sőt... "Vár állott most kőhalom..." próbáld elénekelni; valahogy olyan abszurdnak hangzik.

2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én most nem az elszavalásáról beszélek, bár ha van ahhoz link akkor ami végigszavalja akkor az is jöhet.

A Szózatról találtam végig elszavalást, és ott se hiszem, hogy bármiben könnyebb vagy nehezebb lenne mint a Himnusz, szóval nem igazán értem ezt az érvet. Sokkal furcsább az ellenkezője, hogy elkezded énekelni/szavalni/megzenésíteni és csak az első versszaknál abbahagyod.

Ha már itt tartunk akkor a Szózatról is jöhet egy végig megzenésített link(már ha létezik ilyen).

2013. máj. 27. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!