Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori,...

Szerintetek mennyire gyakori, hogy egy nő odalegyen a különböző műszaki kütyükért?

Figyelt kérdés

A barátnőim előtt lassan már titkolni kell az új beszerzéseimet, mert ők nem értik meg, hogy vagyok képes egy csomó pénzt kiadni laptopra, telefonra, e-könyv olvasóra, fejhallgatóra stb. Vásárlást megelőzően imádok napokig teszteket olvasgatni és fórumokat böngészni. (Ez a legjobb az egészben.)

Ez tényleg nagyon furcsa egy nőtől?


24/N


2013. máj. 13. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura, max. ritka. Én is ilyen info-, IT, műszaki érdeklődésű vagyok, bár az újdonságokat nem követem annyira (csak elméleti szinten), amit lehet/megtetszik/érdekel szeretek beszerezni magamnak.
2013. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok műszaki informatikus lévén.


N

2013. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Nem csak a műszaki cuccok között, hanem a drogéria polcain is ugyanúgy szeretek nézelődni.
2013. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
66%
NEm az érdeklődéseddel van baj, hanem a túlzással. A túlzások tönkre tehetik a kapcsolatokat. HA túl sok időt és túl sok pénzt költesz ezekre, akkor az baj.
2013. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek sokfélék. Az említett tulajdonság talán nőkre kevésbé jellemző, de nem ritka. Hogy ennyire kétfélék vagytok, előfordul, semmi meglepő nincs benne. Fogadd el, hogy ő olyan, és értesd meg vele, hogy téged pedig ilyennek kell elfogadnia.
2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én lány létemre, 22 évesen is a videójátékokat imádom, sokkal szívesebben játszok egyet, mint hogy megnézzek egy filmet. De végülis mindenkinek más a hobbija, az érdeklődése, és ez nem igazán köthető nemhez, pl. egy férfinál is kissé fura, ha szeret hímezni. Ettől még nem rossz, csak ott vannak azok a csúnya sztereotípiák, amiktől nehéz megszabadulni.
2013. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

A laptop, telefon, e-könyv olvasó nemfüggetlen használati tárgyaink és van is áruk némelyiküknek. Főként egy laptop mindenképpen sok kiadás akárhogy is nézzük és nőknek is van laptopjuk. Miért ne lenne? Bár nyugat EU is más és a hazai pálya, ugye kis pénz kis vásárlás. Szerintem ez anyagi helyzettől is függ. Akinek nincs rá pénze az nem vesz laptopot mondjuk úgy pluszban. De pc-je az biztos van mindenkinek, a laptop csak abban különbözik, hogy hordozható. Ha a kettő közül választ valaki az árban nagyjából mindegy is. Alap pc vagy laptop ma már 70e körül van. Átlagos használatra a laptop is tökéletesen megfelel na és még hordozható is az ágyba, kanapéra :). A mai világban már nem az van ám mint az első autók idejében volt. Akkor a nők csak nézték jé de fura bigyusz, a férfiak meg nyitogatták a motorház tetőt és a kezeléséről érdeklődtek. Ma már sok technikai dolog alapvető része a hétköznapjainknak. Nők is ugyanúgy használnak mobilt és ha valaki megengedheti és szeretné vehet valami drágábbat. Ami talán még kicsit kilóg az az e-book olvasó és fejhallgató, ezek kicsit más használtságban vannak még, mondjuk nálunk. A fejhallgató az talán ami ebből amiket mondtál tényleg férfiakra jellemzőbb, ugye a vájtfülűek hifimániások inkább férfiak. Szóval ez a fejhallgató télllleg kilóg. :) Meg esetleg ha az alap érdeklődésed nagyobb a technikai dolgok iránt mint a nőknek szokott lenni.


A kérdésedből az nem derült ki, hogy az árukat drágállják vagy az érdeklődésedet ezek iránt? Mert az áruk sokszor drága amúgy is. Meg miből ne lenne drágább változat? Vagy lehet túl hosszan ecsetelted a részleteit és beleuntak. :)

2013. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!