Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Perfekt német nyelvtudással...

Perfekt német nyelvtudással mit lehet kezdeni, ha nincs semmilyen szakmám?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
tanulj szakmát
2013. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Tanulni.


Mellesleg honnan van PERFEKT német tudásod? Mert ilyen jóformán nincs, mégha sokan azt is állitják magukról. Attól, hogy van nyelvvizsgád, még közel sem perfekt a nyelvtudásod.

2013. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szakmád,akkor szerintem nehéz,mert a nyelv közvetítő eszköz,de jelen esetben nincs mit közvetítsen.

Ha viszont szakmád is lenne,akkor onnan már szakfordítás is szóba jöhet stb..

2013. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg német az anyanyelve.
2013. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek az. Nekem volt osztálytársam nagypapája osztrák, minden nyarat nála töltött Ausztriában, 8. osztály után már a középiskolát is ott kezdte.
2013. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz szakmát, vagy végezhetsz egyetemi tanulmányokat német nyelvterületen is.
2013. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erős középszinten vagyok, most szókincsemet fejlesztem fel, ezután a nyelvtan, ha jól haladok 6 hónap múlva már tökéletesíteni tudom a német nyelvtudásomat, és kommunikálni tudok folyékonyan németül.
2013. máj. 3. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Erős középszinten vagyok, most szókincsemet fejlesztem fel, ezután a nyelvtan, ha jól haladok 6 hónap múlva már tökéletesíteni tudom a német nyelvtudásomat, és kommunikálni tudok folyékonyan németül."


Ha folyékonyan tudsz kommunikálni, az max jó nyelvtudás, a perfekttöl viszont igen messze van még.

2013. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerezd meg a felsőfokú nyelvvizsgát, és csak aztán kérkedj a profi nyelvtudásoddal

aztán már vállalhatsz fordítást, vagy korrepetálást

2013. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#,


A felsöfokú nyelvvizsgától még senki sem lesz tanár, vagy fordító...:)

2013. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!