Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki a barátnőive...

Van egy lány, aki a barátnőivel kibeszél, lenéz engem. Hogyan kedveltethetném meg magamat vele?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk. Én soha egy rossz szót nem mondtam róla, viszont néha hallok vissza másoktól olyan gonosz megjegyzéseket, amiket õ mondott rólam. Nem vagyok rossz ember, mindig kedvesen szólok az osztálytársaimhoz, bár igaz, hogy visszahúzódó és csendes vagyok, de ez szerntem még nem ok arra, hogy lenézzenek. Most próbálok változni, egyre nyitottabbá válni, jól is megy, egyre többet beszélgetek az osztálytársaimmal.

Ez a lány, aki kibeszél, vele is szeretnék barátságot kötni, mert úgy érzem, hasonlóak vagyunk, és szemtõl szemben kedves hozzám. Szeretném bebizonyítani neki, hogy nem vagyok nyomi, és nincs oka rá, hogy gúnyolódjon rajtam. Hogy közelíthetném hozzá?

17L


2013. ápr. 26. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy kibeszélősnek biztosan nem akarnék semmit bizonyítani!
2013. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dícsérd meg pl. A ruháját.

Legyél hozzá kedves.

2013. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a másodikra, ne nyalj neki, ne alázkodj meg előtte, mert akkor azért fog nyominak tartani és kibeszélni téged.
2013. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha egyszer már kibeszélt akkor később is ki fog, még akkor is ha azt hiszed tisztáztátok az ügyet. Az ilyen rossz indulatu emberek azok is maradnak főleg ha nem is tettél semmit. És SOHA ne kedveskedj neki. Ha ő fájdalmat okoz akkor add vissza neki. Nézz rá kihívóan, de ne tégy mást míg durvábbra nem fordul a helyzet mert különben te jössz ki belőle rosszul. A kétszínű libák neked mindig nyalnak...a beszélgetések végén talán el is hitetik veled ,hogy minden rendben és ezt pozitív eredményként raktározod el, ezért még jobban fáj mikor megbánt. Ha ő szemét veled a hátad mögött, akkor nem érdemli meg ,hogy meg hunyászkodj előtte. Beszélgethetsz vele, de te is légy olyan vele ,hogy mosolyogsz ,de tudd ,hogy a fejében mást gondol rólad és csak óvatosan ,hogy mit mondasz el másoknak, mert akármennyire is megbizol valakiben, az bánthat meg a legjobban és aztán csak jön a szarkavarás-tapasztalat.

17/L

2017. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!