Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vicces vagyok vagy, csak...

Vicces vagyok vagy, csak annak hiszem magam?

Figyelt kérdés
Én szerintem vicces, vagyok mások szerint hülye de kitudja lehet, csak nekik nincs humorészékük
2013. ápr. 23. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az arány a lényeg.
2013. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A humor relatív. Valaki viccesnek tart, valaki nem... Ez mindig így van. Keresd azoknak a társaságát, akikkel közös a humor!
2013. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:

A helyén és időben mondott poén nagyot tud szólni.

Aki nem időzít...főleg ha folyton ő akar lenni a mókamester..nos ez nem működik. Inkább fárasztó.


Ha sorozatban akarsz, tehát a hangsúly azon van, hogy folyton vicces akarsz lenni, akkor valóban bugyuták lesznek a viccek.

Ilyenkor nem közvetlenül a viccel van a probléma, hanem a személyiséged eltompul.

Helyén mondott poén azért üt, mert éles.

Folyton viccelődő viszont beletompul és a színvonal lezuhan.

2013. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na mindenkinek igaza van de az is lehet hogy frusztrált emberek vesznek körül és alapból befásultak.
2013. ápr. 24. 14:03
 5/8 A kérdező kommentje:

Na mondok egy példát:


Én meg pár haverom dumáltunk amikor az egyik haverom fiú azt mondta, hogy: (A helyi kondi terem tulajdonosa jó csávó)

Én meg viccből azt mondtam,hogy óóóó jó csávó ez kicsit félre érthető.

Erre kajak hülyének nézet vagy lehet nem is volt olyan vicces?

2013. ápr. 24. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem volt vicces...
2013. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vicces.

Nézz például Jóbarátokat, vagy valami vígjáték sorozatot, hogy tudd mi az a poén.

2013. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van!
2013. ápr. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!