Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik volt a legszánalmasabb...

Melyik volt a legszánalmasabb idézet amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés
Melyik volt az az idézet, aminél szerinted már nincs lejjebb? Ilyen láma facebook idézetek is jók.:D

2013. ápr. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Megtanultam, hogy aki nem keres, annak nem hiányzom.."


Ettől a falra tudok mászni és legalább hatan megosztották valami romantikus képpel a háttérben.. Ez olyan mintha én megosztottam volna, hogy: Ha éhes vagyok eszek.


" A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert ..."

Ezt nem tudom szükséges-e kommentálni..

2013. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az összes, amit Facebook-on olvastam. :D Amúgy valami olyasmi, hogy "ne mutasd ki, ha szereted a pasidat, hagy higgye, hogy nem, és küzdjön, ha meg tovább áll, ő a szemét"

xDD

2013. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az összes facebookos fos, amit 11-15 és 35 fölötti nők osztogatnak.
2013. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szent és egy qrva él bennem.


Ez egyrészt hatásvadász, másrészt, ha tényleg így van, elég skizoid természete lehet.

2013. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szó szerint nem tudom idézni, meg több hasonlót is láttam, de kb. ez szokott lenni: "Ha valamikor valaki megbánt, rázd meg magad, tedd vissza a koronát a fejedre és menj tovább"... amikor valaki önmagát királynak meg királynőnek gondolja, sztem nettó szánalmas.
aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!