Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rohadtul nincsenek barátaim,...

Rohadtul nincsenek barátaim, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Nem járok sehova munkán, egyetemen, kívül, néha úszni járok, de szinte mindig egyedül. Alapvetően sosem voltam bulizós típus, nem is érdekel ez az életforma, inkább az, hogy koncertekre járjak, vagy sörözőkbe, stb... Tudom, hogy nem kéne magam sajnálnom, hanem kimozdulni a lakásból, de valahol reményvesztett vagyok. Nem tudom, hogy egyáltalán ki akarna barátkozni, akármennyiszer a városban járok, látom, hogy mindenkinek élete van, mindenki boldog. Volt már valaki közületek, aki ugyanúgy egyedül vágott neki az ismeretlennek, egyedül ment el helyekre és szerzett barátokat?
2013. ápr. 12. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egy frissebb helyre, mondjuk csatlakozz az egyetemi úszócsapathoz, vagy kezdj egy új sportot, ott elég könnyű ismerkedni. Amíg egyetemre jársz elég sok lehetőséged van a társaiddal is elmenni valamerre, biztosan vannak köztük olyanok mint te.
2013. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyetemi közösség, vagy egyetemi szocializálódásban sosem vettem részt. Mellesleg 5 éve járok ugyanoda és van még 2 évem. Van egy két tervem, hogy pl elkezdek gitártanfolyamra járni, meg valami edzésre, és ott ismerkedni, de ezekből lehet hogy semmi nem lesz. Lehet hogy gáz hogy itt sajnáltatom magam, csak egyszerűen nincs életem. És 24 fele közeledve úgy érzem sok minden kimaradt az életemből, nagyon sok, nem is beszélve a lányokról, ami bevallom jóval érzékenyebb téma, mint pusztán a barátszerzés.
2013. ápr. 12. 19:03
 3/3 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok, csak két évvel fiatalabb. Az utóbbi időbe pont emiatt borultam ki nagyon, hogy egy csomó minden kimaradt nálam barátok híján. Totál depis lettem tőle és hirtelen igényem támadt az emberekre, viszont nem nagyon megy az ismerkedés. :/
2013. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!