Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mennyire érdekel...

Titeket mennyire érdekel mások véleménye? (magatokról) Szokott olyan érzésetek lenni hogy titeket senki sem szeret és mindent elrontotok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, akinek a véleménye érdekel, van, akié nem. Nyilván számít az, hogy mit gondolnak rólam a közeli rokonaim és a közeli barátaim, a kevésbé közeli rokonok és ismerősök véleménye viszont nem számít. Másfelől viszont a közeli rokonaim és a közeli barátaim értelemszerűen szeretnek, még ha időnként is olyasmit, ami nem ezt támasztja alá. Akivel jó a kapcsolatom és közel állunk egymáshoz, az soha nem okoz nekem szántszándékkal fájdalmat, ha meg véletlenül bánt meg, akkor bocsánatot kér.

Az idegenek véleménye meg tök mindegy, úgysem lehet mindenkinek megfelelni.

2013. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekel mások véleménye,de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.Persze csak azoknak az embereknek a véleménye érdekel,akik közel állnak hozzám.Idegenek véleménye nem érdekel.Gondolhat rólam mindenki azt amit akar,hisz nem ismer.Igen,volt már olyan érzésem,hogy senki sem szeret,meg mindent elcseszek,milyen béna szar vagyok stb.De nem sokáig foglalkoztatott ez a dolog.Az,hogy senki sem szeret,az engem nem zavar.Én sem nagyon szeretek senkit.Így nem várhatom el,hogy mások szeressenek.Köcs.gség lenne.
2013. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!