Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angol, német ezután spanyol...

Angol, német ezután spanyol vagy olasz?

Figyelt kérdés

angol nyelvizsga ok.

német nyelvizsga kb jövő ilyenkor. és szeretnék elkezdeni még egy nyelvet. olasz vagy spanyol? minden féle képp valami "dallamos" nyelvet szeretnék tanulni. latint még nem néztem.


2013. ápr. 2. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Spanyol talán hasznosabb, mivel többen beszélik...
2013. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
spanyolt többen beszélik, de nehezebb is mint az olasz, én most angolt, németet tanulok és melette olaszt, mert nekem személy szerint az olasz jobban tetszik :D
2013. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok, azt kihagytam, hogy a spanyol most nagyon kezd világnyelvvé válni, így azzal többet érsz, de attól függ mik a céljaid, vagy nem tudom, mert én kint szeretnék élni Olaszországban, ezért is az olasz mellett döntöttem,mikor én is ezen vaciláltam.
2013. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!