Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha tudomásod lenne...

Mit tennél ha tudomásod lenne családon belüli erőszakról?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom veri az asszonyt. Nem nagyon, csak egy kicsit, de veri.

Múltkor berúgtunk. Mentünk haza és útközben mondta, hogy "ha hazaérek megverem az asszonyt". Nem csak mondta, hanem megis verte.

Egy másik alkalommal megint berúgtunk. Mentünk hazafele. Ő a másik legjobb barátunk meg én. Mondta, hogy menjünk be hozzá igyunk még egy párat. Bementünk. Az asszonya már aludt. Belép barátom a házba elkezd ordítani, hogy "asszony keljél, hozz whiskyt". Ordít, ordít nagy nehezen előkaszálódik az asszonya, barátom kérdi tőle "mi a kurv@ anyád tartott ilyen sokáig?", aztán csatt egy saller.

Meg ilyenek.


Te mondanád neki, hogy ne nyakalja meg állandóan az asszonyt? Vagy nem szólnál bele?


2013. márc. 27. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
hát nő létemre minimum levertem volna én is neki egyet!!!! már nem az asszonynak, hanem ennek a jó havernak!
2013. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Amikor a szemem előtt kevert le egyet az asszonyának, ráadásul ok nélkül, valószínűleg én is lezavartam volna neki egyet úgy hogy rögtön kijózanodott volna.
2013. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Úgy látszik az asszony szereti a sallert meg az anyázást.ha nem lépett le eddig ettől az állattól,hát meg is érdemli ezt a pasit a sallerokkal együtt.
2013. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

nem lenne egy ilyen ember a barátom, a legjobb meg főleg nem


amint kiderülne, hogy ilyen ember, megszakítanám vele a kapcsolatot és el is mondanám neki, hogy miért

2013. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

A barát az barát. Az asszony meg csak egy nő!

Engem az nem érdekel, hogyha egy barátom veri az asszonyát! Biztos megvan rá az oka!

2013. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Seggét szétrúgnám az előzővel együtt!
2013. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan sok embert tudatnék róla, amennyit csak lehetséges, valamint én is jól megverném.
2013. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!