Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ki tudok akadni. Más...

Nagyon ki tudok akadni. Más is felhúzza magát, ha erőszakról hall?

Figyelt kérdés

Bármikor,amikor erőszakról hallok,olvasok,hogy férfiak/fiúk erőszakoltak meg lányokat,kitör belőlem a düh,a méreg.Volt olyan eset is,amikor még majdnem a lányt csukták le,mert leszúrta azt,aki megakarta erőszakolni.Volt olyan,hogy rajongó tábora keletkezett a börtönbe zártaknak,hogy engedjék ki őket.Ilyenkor úgy felmegy a pumpám,hogy hogy lehetnek azok a kiéhezett f.rkok ennyire gonoszak?Van,hogy még a lány nem is kihívóan viselkedik és úgy is áldozattá válik.Tönkreteszik azoknak a lányoknak az életét.Te jó ég.El se tudom képzelni milyen traumán mennek keresztül,hogy ki se mernek menni majd utána az utcára,nem mernek megszólalni se.

Hallottam egy olyan esetet,amikor egy nő elkábította a férfiakat és úgy erőszakolta meg őket.Ez a cikk kifejezetten tetszett,hogy végre nem csak fordítva,a gyengébbik nemet bántják.Olvastam,hogy kitalálta valami nagyon okos nő,a hüvelybe felhelyezhető óvszert,amibe belül éles hegyek vannak és a férfi beteszi a péniszét akkor beleszúródnak és nem tudja kivenni,csak orvos.

Olyat kéne használni sok nőnek azok a b-rmok ellen.

15-lány

NEM voltam hasonló helyzetben szerencsére!!!De akkor is idegesít.

Ti hogy vagytok vele?


2010. júl. 12. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít és jó motszer amit kitaláltak
2010. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem véletlenül a Neon-on olvastad ezt mert én is olvastam mind ezekről. igen nagyon idegesítő és szörnyű ahogy tönkreteszik a lányok életét ez :(
2010. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint sok mindent elnézek és sok mindent elfogadok, mert ilyen típus vagyok. Az egyik amit nagyon gyűlölök, az az amikor valaki abban leli élvezetét, hogy embertársait bántsa. Hú és milyen formái vannak az erőszaknak. Nem is értem, hogyan képesek emberek fájdalmat okozni másoknak. És aki még élvezi is. Beleképzelni sem tudom magam, hogy mit érezhet az a szívtelen, kegyetlen ember, aki pl egy idős nénit megver.ÉN annyira szeretem az idős embereket, és úgy sajnálom, ha valamelyiknek baja esik, olyan védtelenek mint a gyerekek. Nemrég láttam képet neten, a még élő néniről és aztán a halott néniről. Tiszta lilára volt verve a kis füle, meg az egész teste. Megrázó volt.
2010. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Láttátok az elrabolva című filmet? Na én az erőszakolóknak szög hejett kést vágnák a lábába, és egyenáramot vezetnék bele, hogy szépen lassan felbomoljanak a test elektrolitjai és úgy dögöljön meg.
2010. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít,sőt sajnálom is azokat a nőket,lányokat,akiket megerőszakoltak.Szegények ártatlanok,azok a hülye kiéhezett f_szok meg nem találnak maguk mást,csak ártatlan nőket meg lányokat.Ostobák egytől-egyig az ilyen férfiak!A nő megerőszakolókról meg csak annyit,hogy jól teszik..tessék csak az ostoba férfiakat(kivétel sok van) megalázni!Ne csak a nőket meg a lányokat alázzák..
2010. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít mérhetetlenül.

És még amin ki tudok akadni mikor állatokat kínoznak, én azt valami brutál módon büntetném, sőt mindegyik ilyen mocsadékkal azt tenném amit ők tettek az áldozataikkal, csak életben tartanám őket hozzá.

2010. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

14:56, a szegény lánykákat nem szabad megerőszakolni, de a férfiakat igen? Szerintem mindkettő ugyanolyan undorító. Nem csak a pasik között vannak ilyen debilek, hanem a nők között is, szerintem azok semmivel se jobbak.


Ismerősöm egyébként volt már ilyen helyzetben, két elmebeteg hapsi erőszakolta meg egymás után egy szórakozóhelyen, bele se merek gondolni, milyen lehetett neki... De azóta nem is jár diszkóba a csajszi, szóval legalább rájött, miért féltették a szülei az ilyen helyektől.

2010. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez nagyon megrázó, amikor valaki ilyen csúnyán elbán bárkivel.

Aki örömét leli más szenvedésébe, én az olyan emberekket nagyon megkínoznám hogy kapja vissza amit adott előtte egy másik embernek!

Sajnos nem vagyok tisztában azzal hogyha valaki megerőszakol valakit hogy mennyi év börtön büntetést kap, de biztos hogy életfogytiglant adnék annak is, meg annak aki embert öl!

2010. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze..nagyon jo módszer,szétver...(dühébe,hogy beszorult..)
2010. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A módszer maximum arra jó,hogy nem tud elfutni,így garantált a büntetés,de gondolj bele,erőszakkal behatolt a lányba addigra!Ez már kellő sokk,ahhoz,hogy egy életre nyomot hagyjon valakiben.

Nagyon dühítő és sajnos a törvényes eszközöket én nem tartom kellően szigorúnak az ilyenek büntetésére.

2010. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!