Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ki tudok akadni. Más...

Nagyon ki tudok akadni. Más is felhúzza magát, ha erőszakról hall?

Figyelt kérdés

Bármikor,amikor erőszakról hallok,olvasok,hogy férfiak/fiúk erőszakoltak meg lányokat,kitör belőlem a düh,a méreg.Volt olyan eset is,amikor még majdnem a lányt csukták le,mert leszúrta azt,aki megakarta erőszakolni.Volt olyan,hogy rajongó tábora keletkezett a börtönbe zártaknak,hogy engedjék ki őket.Ilyenkor úgy felmegy a pumpám,hogy hogy lehetnek azok a kiéhezett f.rkok ennyire gonoszak?Van,hogy még a lány nem is kihívóan viselkedik és úgy is áldozattá válik.Tönkreteszik azoknak a lányoknak az életét.Te jó ég.El se tudom képzelni milyen traumán mennek keresztül,hogy ki se mernek menni majd utána az utcára,nem mernek megszólalni se.

Hallottam egy olyan esetet,amikor egy nő elkábította a férfiakat és úgy erőszakolta meg őket.Ez a cikk kifejezetten tetszett,hogy végre nem csak fordítva,a gyengébbik nemet bántják.Olvastam,hogy kitalálta valami nagyon okos nő,a hüvelybe felhelyezhető óvszert,amibe belül éles hegyek vannak és a férfi beteszi a péniszét akkor beleszúródnak és nem tudja kivenni,csak orvos.

Olyat kéne használni sok nőnek azok a b-rmok ellen.

15-lány

NEM voltam hasonló helyzetben szerencsére!!!De akkor is idegesít.

Ti hogy vagytok vele?


2010. júl. 12. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fel tudom magam húzni, de nem csak ezeken, hanem az utcai beszólogatós demeghúznámos rühes tetves undorító dögökön is, akik azt képzelik, hogy a nők - még az idegenek is az utcán - olyan használati tárgyak, amiknek az a rendeltetésük, hogy őket... hmmm, kiszolgálják.


Sokáig nem tudtam velük mit kezdeni, persze gyorsan rájöttem, hogy nem tudok olyat visszaszólni, amin ne röhögnének, még úgy kb 13 évesen, onnantól maradt a fapofa, a semminél jobb.


Az évek során olyan mennyiségű düh, agresszió, nemtudom mi halmozódott fel bennem ettől, hogy egy reggel arra ébredtem, álmomban valami masszív kaliberű fegyverrel miiiiiinden nyáladzó szemű dög golyóit szanaszét lőttem, aki szembe jött, meg néhányét puszta kézzel szanaszét trancsíroztam - csupa trutyi volt minden, és _mérhetetlenül, elmondhatatlanul jól esett_.


Egészen megijedtem magamtól.


Aztán olvastam valahol, hogy igenis vissza kell vágni, káromkodni, beinten, feljelentéssel és főnöknél való beárulással kecsegtetni, telefonnal lefényképezni. Kipróbáltam, tényleg jól esik és tényleg segít, hogy ne érezzem úgy, hogy verbálisan "használatba vettek".


Mondjuk egyszer két ilyen öltönyös jólöltözött jócskán érett korú "úriember" gusztált meg, csakis virágnyelven, de egyértelműen és félreérthetetlenül tájékoztattak, hogy mit is szeretnének velem konkrétan. Lendületből beintettem nekik a vállam felett, na azt a felháborodást, hogy mit képzelek magamról, viselkedjen már kisasszony. Na, akkor nagyon szerettem volna, ha az ilyeneket fel lehetne jelenteni és lehetne benne reménykedni, hogy valami oltári megalázó büntetés vár rájuk, mondjuk nem várom, hogy orálisan kelljen homoszexuális férfiakat kielégíteniük, de valami hasonló súlyú dolog... nem is tudom...


Ja, és még ha a kihívó öltözékem váltaná ezt ki, akkor is azt mondanám, hogy nehogy már ne tudjak zaklatás nélkül elmenni egy randira, ahol egy darab konkrét férfinak szeretnék tetszeni - de a tédig érő bő szabású szoknya begombolt kabáttal, vagy a két számmal nagyobb farmergatya kinyúlt agyonmosott pólóval és csatakzsíros hajjal, az hol kihívó már?


És akkor velem még nem is történt semmi konkrét, képzelem, milyen lehet azoknak, akikket nem csak "verbálisan vettek használatba".


Azonnal kiheréltetném az összes ilyet.

Esetleg nyilvánosan.

Tudom, beteges vagyok... de azt is tudom, hogy messze nem az egyetlen nő vagyok, akiből ez a téma elképesztő indulatokat vált ki.

2010. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én még attol tudok naon kiborulni h ha a szülök rosszul bánnak a gyerekeikkelVan itt gyakorikérdéseken 1 cikk h a csajnak(12 éves)mi minden f_szságot csinál a nevelő apja na én azon ugy felpaprikázodtam...olvassátok el a cikket.
2010. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!