Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyiben változott az életed,...

Mennyiben változott az életed, de legfőképp a gondolkodásod, ahhoz képest, mint amilyen 20 évesen volt?

Figyelt kérdés
A kérdés legfeljebb 40, legalább 30 évesekhez szól.

2013. márc. 23. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem elég drasztikusan, mert még nem is léteztem...najó, lebuktam, hogy nem vagyok 30,40. :D
2013. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
20 évesen pl éppen benne voltam életem első kapcsolatában és hót szerelmes voltam. Az első szerelem, nagyon ragaszkodtam hozzá, nagyon függtem tőle érzelmileg. Azóta ebből 'kiszakadtam', szert tettem egy jókora tapasztalatra férfiak terén, jártam sok országban, túléltem egy súlyos betegséget. Sokkal toleránsabb lettem a különböző emberek irányába, nem ítélek elhamarkodottan. Tudom milyen típusú férfi tud boldoggá tenni, és mit várok egy kapcsolatban. Tudom, hogy ami elromlott, miért romlott el és miért alakult úgy ahogy. Tudom mi felé tartok és miket akarok elérni.
2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!