Normális az ilyen?!

Figyelt kérdés
[link] a minap ezt a blogot találtam tumblr-ön. (ne kérdezd, hogy, már nem emlékszem, és amúgy is - nem ez a fontos) Nem gondol arra, hogy az IP-cím alapján kinyomozhatják, hol van?! Meg a fb-ja alapján is simán... kezdek félni tőle! Ugye ez nem gyakori? Mármint az ilyen pszichopata... nem szeretném, hogy a kishúgomnak esetleg bántódása essen egy ilyen szerencsétlen miatt. Köszönöm az értelmes válaszokat előre is!

2013. márc. 19. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy gyökér semmi más. Tuti hogy nem pedofil csak fel akarja a saját hülyeségére hívni a figyelmet....ennek ellenére még agyonütném mert aki ilyennek "viccel" az se sokkal jobb.

De tényleg nyugodj meg mert tapasztalatból tudom hogy a pedofilok tényleg mélységesen hallgatnak arról amit tesznek. És én is ajánlom hogy beszélgessetek ezekről vele. De csak finoman. Főleg arra hogy ha van valami MINDENKÉPP SZÓLJON. Erre kéne megtanítani minden kicsit mert magamtól én se tudtam hogy szólnom kéne csak azt éreztem hogy ez nincs rendjén de szégyeltem és nem mertem szólni.

Többet ennél nem tehettek érte

2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!