Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek a holokauszt...

Miért nem hisznek a holokausztban? Például, milyen nézetet vallóak?

Figyelt kérdés
pl.: ismerek olyat, aki nagy hungarista, és tagadja. Azt értem, hogy a számadatok lehet hogy nem olyan sokat mutatnak valójában, de attól, miért kell az egész rendszer működését kétségbe vonni?
2013. márc. 15. 22:07
 1/7 anonim válasza:
33%

azért tagadják agyilag visszamaradott csökevényes nyomorékok... jönnek olyan baromságokkal hogy nem is halt meg annyi ember ott mint ahogy írják...

na de arra egyik sem hajlandó (legalábbis akikkel eddig beszéltem) hogy elmenjen Auschwitzbe... vagy egy túl élő elé álljanak és a szemükbe mondják hogy mindaz amitott átéltél hazugság! -.-" barmok...

2013. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem fér össze, hogy a nagy magyar nemzetérzésűek, miért osztogatják meg a ,,holokamu,, posztokat, mit akarnak ezzel védeni, nekik ez hogy jön v. mié

rt jó??

2013. márc. 15. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ostobák! Nem is értem, hogyan gondolhatja valaki komolyan...
2013. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülye aki nem hisz benne.


De mi is az?


50 millió honvédő, ártatlan amerikai őslakos kiirtása?

10 millió ukrán civil ember megölése? (szibériai haláltáborok)

Vagy a kambodzsai népirtás (6 millió áldozat)

Közel 1 millió menekülő német civil szénné égetése? (drezdai terrorbombázás)

Ruandában kifolyt milliónyi ember vére?

Közel fél millió japán nő és gyermek elleni atomtámadás?


Nem is mondom tovább...


Ezek valóban megtörténtek!

Idióta barmok akik nem hisznek benne, vagy semmibe veszik. Biztos nem tudnának a szemébe nézni egy olyan embernek, aki megjárt egy ilyen szovjet haláltábort és átélte Schlomo Morel kegyetlenségeit


[link]

2013. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal az amerikai őslakosokból sokkal többen haltak meg.

Ukránoknál szintúgy.


Ne dobálózz ilyen számokkal, mert ezért börtönbüntetést is kaphatsz!


Én sem örülnék, ha a gulágba hurcolt dédapám kínszenvedésit meg nem történtnek hinnék.

Adjuk meg a tiszteletet!

2013. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke ***** válasza:
100%
DAFKE nem akarják hajtogatni ezt, mert ebből ÜZLET lett, míg a többi népirtásból meg további elnyomás, elhallgatás. Sokaknak nem tetszik, hogy léteznek egyenlőbbek! Érdemes utánaolvasni, mielőtt hülye kérdéseket és válaszokat írtok....
2013. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karpatia75 válasza:
Örmény holokauszt is volt 1915-ben .És a törökök ma is tagadják
2013. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!