Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy ne gondolkozzak ezen ennyit?

Hogy ne gondolkozzak ezen ennyit?

Figyelt kérdés

Mindent próbálok tudatosan csinálni, keresni, változtatni, tökéletesíteni, mindenféle pszichológiai dolgot, stb.

Most túl vagyok egy nagyon rossz önértékelési korszakon, és van önbizalmam, minden tök jó és már nem vagyok annyira malnkolikus és pesszimista mint régen, sokat változtam. Viszont az nem változott, hogy a suliban mindig úgy viselkedem, ahogy jól esik, ha álmos, nyomott vagyok akkor is mindig odamegyek egy társasághoz, csak kevesebbet beszélek, vagy tanulok, ha jó kedvem van hangosv agyok meg minden szóval elvagyok, de itthon meg mindig egész nap azon gondolkozom hogy most engem vajon hogy utálnak meg kényelmetlenül érzem magam, meg kitalálom magamnak hogy ha párokra kéne osztani az osztályt akkor én biztos nem lennék senkivel, meg hogy egyik társaságba se illek bele és hogy népszerűbb akarok lenni. És mindig ezen gondolkozom, már nagyon unom, ha nem vagyok a suliban nem akarok róla agyalni, csak hogy legyen egy kép hogy jól érzem magam és nyugodt vagyok, nem erőlködök.. A suliban megvan az érzés hogy nem erőlködök, hanem elengedem magam és kihozom a legjobbat magamból, de itthon rágörcsölök az egészre hogy akkor most ki kivel van jóba és hogy én kivel mennyire és hogy és ilyenek... Bár gondolom ezek is még önértékelési gondok..csak legalábbb nem olyan durvák mint régen.

15L


2013. márc. 15. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:

en az ilyen dologban ott csusztam el, hogy azt hittem, hogy a gondolatokat el kell fogadni azok csak ugy jonnek, erzesekbol fakadnak stb.

pedig nem, ra kellett jonnom, hogy a gondolataimat en iranyitom es nem pedig tolem fuggetlenul dobja ki a gep. szoval szedd ossze magad, ha ilyen gondolataid vannak, seperd felre oket es gondold azt, amit szeretnel, hogy legyen - foleg ha hiszel a pozitiv gondolatok erejeben. hasznald az agyad, ne az hasznaljon teged, kulonben csak sodrodni fogsz az eletedben.

2013. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De pont ezt csinálom, nagyon sok szeretetet viszek az egészbe, ugyanúgy, és működik, minden sokkal jobb lett, a helyzetem nagyon sokat javult sokkal jobban érzem magam a suliban, de attól még ugyanúgy gondolok erre ha nem vagyok a suliban.
2013. márc. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!