Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » összevesztem a legeslegjobb...

Zsopszii:3 kérdése:

összevesztem a legeslegjobb bnőmmel, mit csináljak? :s

Figyelt kérdés
az volt a bajom a bnőmmel hogy ő mindent megkap, és mindig engem néz le, azthiszi ln semmiben nem vagyok jó, és ő a királynő, ez pedig nem így van, sokszor próbáltam neki elmagyarázni dolgokat de hülyének néz, és ellentmond, annyira szeretem, de haragszik rám, mert azt állítja hogy hisztizek azért hogy megkapjam a dolgokat, mikor van egy pasija -.- és ráírtam hogy .. van egy oldal. ahol szerettem volna előléptetést mint a bnőm és úgy volt hogy megengedik de majd felvesznek, és a barátnőmnek az admin a pasija és azthiszi ő tőle mindent megkap, mintha királynő lenne, és ő vezetene mindent, és mondtam bnőmnek ha előléptetnek vezetjük együtt az oldalt? itt kezdett hisztizni... azt mondta: ez az oldal az övé, ő csinálta és ő is fogja, nekem nincs ízlésem, és béna vagyok, aztsem tudom elhinni hogy a fiúm felvett.. meg ilyeneket mondott... de már régóta lexar.. tegnap volt a szülinapja énekeltem neki hajanli 1-kor -.- mert másnap nem tudtam gépnél lenni mert tanultam, és még akkoris annyit mondott hogy: köszi, facebookon is kiírtam neki akkoris annyi h köszi miközbe a szüleim is felkeltek azt idevágja h köszi, mikor az én szülinapom volt semmit nem kaptam tőle csak egy boldog szülit azt kész. de nemtudom mit tegyek segítsetek:(( előre is köszönöm szépen. puszi zsófi:))
2013. márc. 4. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ez most fájni fog, de ez nem barátság.

Ez van. Te még nem tudod milyen az, ha van egy igaz barátnőd. De ne add fel, egyszer neked is lesz majd. :)

Csak nem ez a lány.


Hogy mit tégy? Ébredj fel. Koncentrálj kicsit magadra. A barátság és minden emberi kapcsolat a kölcsönösségen alapul. Vagyis ő is érdeklődik irántad és szeret és bármit megtenne érted.

2013. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Huh, azt hiszem a lényeget kivettem a kérdésből. Gondolom valami idézetes oldalról van szó.. Mindegy. Ez tenyleg nem barátság.. Mondd meg neki ezt mind, amit ide leírtál.
2013. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2013. márc. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!