Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg tudnak a lányok...

Tényleg tudnak a lányok semlegesen nézni egy meztelen modell fiúra egy művészsuliban?

Figyelt kérdés

Aktmodellként a srác gyakran van több művészeti suliban is, mint megtudtam, és hát azért nem néz ki túl rosszul, szép sportos teste van, szép arca stb, na most őszintén, ha órákon keresztül ott áll kb 30 lány meg 20 fiú előtt egy szál semmiben, akkor a lányok tényleg "csak egy tárgy"-ként tudnak rá nézni vagy ez csak duma?


Én kérdeztem párat, persze mindegyik azt mondta, hogy ááá nekik semleges stb, na de a srác meg ehhez képest mesélte h volt olyan csajszi, amelyik titokban le is fotózta, és azt hitte, nem vette észre. A kis álszent ...


Szal szerintetek? Lehetséges egyáltalán semlegesnek lenni?



2013. febr. 28. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

mit hallok??? fiatal férfiak modellkednek?

Miért is volt az én időmban csak a Puskás úr (kb. hetvenen felül) a modell a rajz órákon???

2013. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én művészeti iskolába is jártam, és nálunk is volt utolsó évben akt.

Semmiféle vonzódást nem éreztünk iránta, nem tárgynak tekintettük, de leginkább ezt a kifejezést lehetne használni.

2013. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

11-es:

Ez tetszik. Bizony! Ráadásul egy 20 körüli, amolyan lányok bálványa sportoló srác. Csak az egyik csajszi véleményét ismétlem: gyönyörű :DDDD

Jó, elhiszem nektek, hogy tök semleges, akkor tuti véletlenül sült el az a fényképező. Meg tuti véletlenül veszik körbe szünetekben ismerkedni, és jóformán azért megy a harc, hogy ki tudja előbb felszedni :) Jajj lányok ...

2013. febr. 28. 19:20
 14/19 anonim ***** válasza:

Szintén művészeti suliba jártam, elsőre mikor megláttam, hogy kit kell lerajzolni, a tipikus úristen, ez meztelen reakció volt az első :D Fiatal volt a srác, bár nem volt helyes, szóval nem váltott ki belőlem különösebben érzelmeket (meg akkor nem arra kell koncentrálnod, hogy néz ki, hanem a rajzodra, hol vannak az izmai, hogyan hajlik a karja...stb,stb). Aztán már csak 60-70 éves bácsikat meg néniket rajzoltunk. Kicsit sem nevettünk a markunkba, mikor a bácsit meztelenül rajzoltuk, ahogy éppen feküdt, és láthatólag nagyon tetszett neki, hogy 10 lány nézi :D

De igazából egy idő után ez is megszokható, szóval pl. strandon nyitott zuhanyzóban már nem igazán tud meghatni egy idegen ruhátlan testének látványa.

2013. márc. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát oké, na de gondolj bele az ellenkezőjébe:


"""Fiatal volt a srác, bár nem volt helyes, szóval nem váltott ki belőlem különösebben érzelmeket"""


Azaz ha az a reakciód amikor meglátod, hogy "jézus úr isten, de nagyon helyes a srác ..."


Amúgy ez a srác is azt mondta, hogy tulképpen élvezi, amikor a lányok szünetekben oda mennek hozzá beszélgetni, és már nem egyszer ismerkedett is meg valakivel így :) csak nekem elég furcsa, hogy a csajszika lát engem "a teljes valómban", én viszont nem látok belőle semmit, azaz neki nem zsákbamacska, és persze h könnyebben ismerkedik, ha bejön neki a srác. Szal ez így nem ér ... XD

2013. márc. 1. 07:26
 16/19 anonim ***** válasza:

Felállni..? :D Dehogy áll fel nekik! Örülnek ha kibírják mozdulatlanul 1 órán keresztül! Ha még nem voltál modell, akkor nem tudhatod hogy milyen nehéz, komoly erőfeszítést igényel a mozdulatlanság! Próbáld ki egyszer! Én voltam már modell és nem volt könnyű! A kezem, lábam új fájt, a vérellátás meg-meg állt, begörcsöltem, zsibbadtam, ... húú, aki volt modell, az tudja milyen szörnyű ez... Szóval nem, nem áll fel senkinek, mert majd besz.arnak 20 perc elteltével. :D


A "fényképezéshez" meg csak annyit, hogy mi is le szoktuk fotózni néha a modellt, ha otthon szeretnénk még rajta valamit változtatni, továbbrajzolni, finomítani. Mert sokszor nem elég rá az idő... Otthon meg fotóról kényelmesen befejezed.


Ettől függetlenül előfordulhat, hogy valaki azért fotózza le a modellt mert tetszik neki.


És szerintem attól még hogy valakit szépnek látunk, vonzónak, még nem keltenek bennem mélyebb, erotikusabb érzelmeket. Szép, szép, de ennyi. Utána rajzolom a testét, és nem azon jár a fejem hogy miket csinálnék vele az ágyban. Érted? Hozol magadban egy ítéletet, hogy ez a fiú aki meztelenül áll előtted milyen, hogy néz ki, jó, nem jó,... akaratlanul is mindenkit megítélünk... de aztán a munkára koncentrálsz.


:)

2013. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

hmmm, én még nem voltam modell, csak ez a srác mesélte az egészet, mert őt ismerem. na és azért azt is mesélte h főleg amikor szünetben oda ment hozzá pár aranyos csajszi beszélgetni, de mások meg megkérték h maradjon ott mert nem fognak végezni, na akkor átfutott rajta az érzés, hogy majdnem felállt, mert erotikusnak érezte a helyzetet :) mondjuk ezt el is hiszem.


de az meg a másik, hogy oké, nincs ebben semmi csoda, a rajzoló, festő lányok is emberek, az lenne a gond, ha nem mozgatná meg a fantáziájukat egy szép srác meztelen teste :XD

azért az a fotózás necces, valljuk meg ... mert ha lefotózza valaki, háát nem biztos hogy csak arra kell, hogy otthon még dolgozzon, valljuk meg. aztán meg manapság, amikor elég egy rossz kattintás, aztán máris a netre kerül a kép, háát szegény srác könnyen viszontláthatja magát akármilyen oldalon. mondjuk az is igaz, hogy aki ilyen mint ő is, hogy le..arja az egészet, és nulla szégyenlősséggel vetkőzik le 50 lány előtt is, mondjuk lehet h ő erre is csak megrántaná a vállát és nem érdekli. bírom az ilyeneket, tulképpen igaza van.

2013. márc. 2. 07:09
 18/19 anonim ***** válasza:

Igaz én nem vagyok már fiatal fiú, de szivesen lennék ilyen aktmodel.

Kiváncsi lennék, hogy ki mit látna bennem, hogyan tudna ábrázolni.

2013. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ö...ên nem
2019. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!