Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg tudnak a lányok...

Tényleg tudnak a lányok semlegesen nézni egy meztelen modell fiúra egy művészsuliban?

Figyelt kérdés

Aktmodellként a srác gyakran van több művészeti suliban is, mint megtudtam, és hát azért nem néz ki túl rosszul, szép sportos teste van, szép arca stb, na most őszintén, ha órákon keresztül ott áll kb 30 lány meg 20 fiú előtt egy szál semmiben, akkor a lányok tényleg "csak egy tárgy"-ként tudnak rá nézni vagy ez csak duma?


Én kérdeztem párat, persze mindegyik azt mondta, hogy ááá nekik semleges stb, na de a srác meg ehhez képest mesélte h volt olyan csajszi, amelyik titokban le is fotózta, és azt hitte, nem vette észre. A kis álszent ...


Szal szerintetek? Lehetséges egyáltalán semlegesnek lenni?



2013. febr. 28. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért most zengjen ódákat mindenki, hogy leszopná stb?
2013. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2-3 percben biztos érdekes, de órákon át? Nem hiszem.
2013. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem kell ódákat zengeni, csak arra lennék kíváncsi, h ilyen helyzetben tényleg képesek-e tárgyként tekinteni rá vagy ez képtelenség, mert ha más nem, azért az ösztönök nem tűnnek el (legalábbis én ezt mondanám)
2013. febr. 28. 15:31
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván tetszik nekik na és?
2013. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is foglalkozol olyan munkakörben ahol meztelen testek vannak, 1 nap alatt megtanulod tökéletesen semleges testként kezelni őket. Szerintem egyébként nem is árt. Nem azért szexi valaki, mert meztelen, hanem mert szereted, olyanok a mozdulatai, a hangja, a pulzusa..
2013. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti suliba jártam. Hidd el az első ledöbbenés után- miszerint, hejjj az ott egy mezítelen pasas!- maga a pucérra vetkezett Brad Pitt sem tudott volna izgalomba hozni.Idegen az idegen, ha fel van öltözve, ha nem.
2013. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is rajzolok, gyakran meztelen nők, férfiak a modellek és egyáltalán nem izgatnak fel, nem váltanak ki belőlem olyan érzést, mint amiről írsz. Abszolút "tárgyak". Téma, melyet le akarok, le kell rajzolni... Az első akt rajzoláson persze én is úgy voltam vele hogy "hűű, ez meztelen!", de a sokadig után már csak a szépséget, a kihívást látod benne. Maga a rajzolás öröme, az, amit ilyenkor érzek. Szóval soha nem gondoltam ilyenekre hogy "hű de jó lenne vele szexelni". Soha!! A művészetbeli meztelenség teljesen más mint amikor megnézel egy felnőtt filmet. Az előbbit művészszemmel nézed, a másikat meg szexuális kielégülés céljából egy teljesen másik szemmel.


23/N

2013. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnának? Ez ugyanolyan, mint pl. ha megkérdezel egy nudista férfit - és ugye köztudottan a férfiak sokkal vizuálisabbak -, azt fogja mondani, hogy pl. egy miniszoknya sokkal izgatóbb egy nőn, mint amikor teljesen meztelenül mászkálnak.
2013. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

háát nemtom, nekem fura.

Hogy egy lány ne tudná azt megállapítani, hogy egy meztelen fiú mégis mennyire semlegesen gyönyörű, avagy mennyire nem az ... hát ezt nehezen hiszem. De én se szexfilmre gondoltam egyébként, hanem szimplán esztétikai értelemben vett szépségre, amit látsz lányként egy fiúban.

2013. febr. 28. 17:13
 10/19 A kérdező kommentje:

és szünetben meg órák után kibeszélitek azért h a srácnak mekkora meg stb ?


na meg volt már olyan h szegény srácnak felállt? és akkor mit csinált?

2013. febr. 28. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!