Van ilyen könyv?

Figyelt kérdés
Az emberi természetet szeretném kicsit tanulmányozni. Miért vagyunk olyanok amilyenek? Ki szeretném ismerni az emberi viselkedést, hogy ennek segítségével áttudjak látni az embereken. Megtudni ki mit akar, még ha nem is mondja ki, vagy hogy miért teszi azt amit. Biztos vagyok benne, hogy valaki már írt az emberi viselkedésről, csak nem ismerek egy ilyen könyvet sem.

2013. febr. 19. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát a pszichológia érdekel? Ha még soha nem olvastál erről akkor Atkinson: Pszichológia című könyvét javaslom. Ez jó összefoglaló.
2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos...
2013. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zabmester ***** válasza:
Az Atkinson-féle Pszichológia c. könyvet én is ajánlom, kezdésnek tökéletes.
2013. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Forgács József: Az emberi érintkezés pszichológiája. Szerintem nem kell az egész pszichológiát tanulmányozni, ha téged specifikusan ez érdekel.
2013. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!