Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok sírós típusok...

Mennyire vagytok sírós típusok? Hogy lehet orvosolni ezt?

Figyelt kérdés
Én sajnos nagyon könnyen elpityeredek, ha valaki megbánt, akár kevéssé, akár nagyon. Ez közösségben nem túl szép, meg elég zavaró is. Mit tegyek, hogy határozottabb legyek?
2009. szept. 8. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ez korral jár, majd kinövök :)
2009. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Miért kell elfojtani az érzelmeket, én nem értem. Már kis korban is a fiúkba verik, hogy ne sírj kisfiam katonadolog, meg ne sírj az nem illik egy fiúhoz, a lányokat meg lepics@zzák ha sírnak, 30-40 éves majd meg szívod a fogad, hogy idegbeteg vagy, meg instabil érzelmileg. Nem tud kimutatni semmi érzelmet az illető és nagyszerű párkapcsolatai lesznek, és a házassága is egy nagy élmény, és indul a kör elölről, az utódok is ezt a nevelést kapják...

Szóval nem baj az hidd el.

2009. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Igazat adok az elõttem szólónak.

Én neke is könnyen megered a könnyem, a családi helyzetem tett ilyen érzékennyé. De õszintén szólva nem zavar, pedig nem vagyok kis tini aki mindene elbõgi magát. Megmondom tisztán 26 vagyok és van, hogy igazáne lsírom magam.Akár apróságokan is.

Szerintem ez így van rendjén. Ha így érzem sírok és kész.

Valakinek nem tetszik, nem muszály nézni. Nem azért van kitalálva a sírás, hogy ne tegyük, nem bün...Vagy tévedek?

Szerintem emiatt ne aggódj, nem vagy egyedül és ez nem is óriási tragédia. Legalábbis szerintem. De ha te másképp gondolod, orvosold. Abban nem tudok segítnei, hogy hogyan, mert sosem gondolkodtam rajta, hogy ovosoljam. De kívánok sok szerencsét :)

2009. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

én 19 vagyok...állandoan a baleseteken sírok...nem csak akkor ha ismerősömmel történt, hanem bárkivel :) Multkor jöttünk haza a busszal és két összeütközött kocsi mellett mentünk el...Mindenhol a kocsi darabja, kinnt 2-3 mentő, rendőrség, egy csomo ember meg állt a forgalom... Na több se kellett :) Elkezdtem bőgni, a buszon meg azt kérdezgették hogy esetleg valami ismerős kocsi e , vagy rokon..."Mondom nem, nem csak olyan szomorú" :-) De egyébként bármilyen baleseten amit élőben is látok (mármint a következményeit...ha a balesetit is látnám, na ott végem lenne :))

Ja meg persze a szomoru vagy meghato filmeken is sirok(de hát azon ki nem :)) meg az esküvökön (de hát ez is alap) Szerintem ezen nem lehet változtatni esetleg ha nagyon erőlködsz de az se jo mert csak magadbafolytasz mindent...

2009. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A jövendőbeli munkahelyem (ha összejön), megköveteli a határozottságot. Azaz nem követeli szószerint, de nélküle nem maradhatok talpon. Érvelni, megfigyelni-ezek mind mennek, ám a negatív kritika nagyon lelomboz, és ha nem is mások előtt, de nagyon el tudom sírni magam egy csöppségen is. A múltkor édesapám bántott meg, és nem tudtam könnyek nélkül beszélni vele, mikor megmondtam mi fájt. Ez így nem jó :(
2009. szept. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!