Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek (ha nem is tudatosa...

Az emberek (ha nem is tudatosan) eltávolodnak attól az ismerősüktől, akiről kiderül, hogy antidepresszánst szed?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhányan biztosan igen, de a depresszió annyira népbetegség, és annyira szeret mindenki panaszkodni, hogy senkinek semmi joga elítélni valakit antidepresszáns-szedés miatt. Én is szedek, de nem vettem észre olyasmit, hogy valaki emiatt távolodott el volna tőlem.
2013. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hehe, én pont eltávolodtam egy ismerősömtől, aki antidepresszánst szed, de ennek az égvilágon semmi köze nem volt hozzá. Szerintem ez nem annyira stigmatizáló, mintha pl. HIVre kapna valaki gyógyszert. Másrészről meg nem kell mindenkivel megosztani.
2013. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!