Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon erős...

Csak szerintem nagyon erős nemzet a magyar?

Figyelt kérdés
Külföldön hihetetlenül összetartanak a magyarok, ezt bizton állíthatom, mivel magam sem vagyok magyar állampolgár. Ha két magyar ember találkozik nyaraláson vagy bárhol máshol, egyből elbeszélgetnek, megisznak valamit, stb. Nagyon nehéz más népnek közénk bekerülnie, mert sok szülő úgy neveli a gyerekét, hogy csak magyarral házasodjon. Ezekután miért állítják sokan, hogy gyengék vagyunk? Ha jó lenne a vezetőség, az egyik legerősebb nemzet lehetnénk a világon! Tényleg Orbánék miatt nevezzük magunkat gyengének?
2013. febr. 9. 21:01
1 2
 1/11 rémuralom ***** válasza:
67%

Csak szerinted erős. Láttál te már lengyeleket nyugaton? Csoportostul emigrálnak, hogy aztán kialakítsák a maguk kis "lengyel negyedét", amit csak lehet, egymás között intéznek, munkahelyen kinézik maguk közül a nem lengyeleket, vagy szimplán csak azzal bosszantják az idegen kollégát, hogy lengyelül beszélnek, hadd pukkadjon meg a tag, hogy nem érti.


Magyarokkal hallottál már ilyet? Na ugye. A magyar - tisztelet a kivételnek - odakint is csak azzal törődik, hogy valahogy elevickéljen. És ha ehhez át kell vágnia másokat, akár magyarokat is, azt ugyanolyan hidegvérrel megteszi, mint idehaza.

2013. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Kivételes helyen lakhatsz, mert a magyarok ritkán tartanak össze. Itthon sem, de külföldön is csak akkor, ha szükségük van a másikra. Ha nincs, akkor inkább sárba tiporják.
2013. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék rá hol élsz, mert én voltam Írországba, most Walesbe vagyok és egy rendes magyarral sem találkoztam. Mindegyik csak azt nézi mi haszna lehet a másikból meg hogy, hogy lehet lehúzni. Épp úgy mint Magyarországon. Szerintem a mi nemzetünk az egyik legalattomosabb és egyetértek az elsővel a Lengyelek nagyon erősek, összetartanak, és mindenben segítik egymást.
2013. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felvidéki vagyok. Mondjuk hallottam már olyat, hogy az itteni magyarság jobban összetart, mint az országon belül élők, viszont találkoztam már külföldön pécsi magyarokkal, és velük is jóban lettünk, tehát én ezt valahogy nem akarom elhinni.
2013. febr. 9. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

http://www.youtube.com/watch?v=716wBx1E-xU&list=UUpvaxleFgI8..


Egyszer eljön majd a mi időnk....

És büszkék leszünk arra hogy magyarok vagyunk.

2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én most is büszke vagyok rá. A magyar nem csak "jó időkben" magyar.
2013. febr. 9. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Az anyaországi magyarokat nagyon sikerült az ott uralkodó rendszereknek (még most is) annyira elvadítani, hogy a többiek szerint így áll a dolog.
2013. febr. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam kinn több fiatal anyaországi magyarral dolgozni Angliában, és a legmogorvábbak, legszemetebbek pont a kinnt élő erdélyi magyar család tagjai voltak. Olyan szintig, hogy egymás között magyarul, de velünk csak angolul voltak hajlandóak beszélni, de még az öregember is, akinek nagyon csúnya akcentusa volt és csak alig makogott valami. Pedig nem adtunk okot rá, kedvesek voltunk velük.

Ennyit a fenenagy összetartásról.

2013. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyit vágok amit a szüleim mesélnek. Itt egy kép. Egyiptom ,szálloda,vacsora. A lengyelek egy nagy összetolt asztalnál , a németek is,az oroszok is ám a magyarok? Egyik család az egyik sarokban a másik a másikban,a harmadik meg megvárja míg végeznek és utána ül le enni.Szerintem gáz. Bár Én szeretek magyar lenni meg büszke is vagyok,de nem az itthoni hanem CSAK és kizárólag a külhoni magyarokra. Nekem egyszer volt szerencsém kimenni Ukrajnába(sicc!) Kárpátaljára. Na amit ott kaptunk szeretetből és magyarságból azt beosztottam és abból táplálkozom a mai napig,mert itthon csak a gyűlölködés,irigykedés megosztottság van.
2013. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont a magyar nép a legkevésbé összetartó az összes nemzet közül.
2013. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!