Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki a fenének megy az RTL...

Ki a fenének megy az RTL (ReTek kLub), TV2 és hasonló baromságok?

Figyelt kérdés

A hülye felnőttek mást nem képesek nézni?Mi a fene jó van abban hogy egy már százszor feldolgozott sablonra újra meg újra készítenek egy új műsort.Amennyit félfüllel állandóan hallok,azt nézem hogy ezek klónozzák magukat.Megváltoztatják a szereplők nevét,színészét (de néha még azt se) a díszletet és ugyanazzal a sztorival eladják,mint az elődjét.Ebbe mi jó?Mi nézhető ezekben?


Quiz műsorok is egymást lopkodják.Nem furcsa hodj vége lett a Vágó Istvános "Legyen ön is milliomosnak" elindult a Sebestyén Balázsos "Legyen ön is milliomos"?Asztán annak is vége lett,elindult Balázzsal a "Széf".Aztán annak is bealkonyult és elindult Balázzsal a "Kód".Már beteg vagyok balázs láttán mert egyszerűen teljesen ellaposodot az előadás módja.Valami állítólag trendi cuccban,hajviselettel feljön a színpadra és egy "ajj de menő " dumával elkezdi.ÉS EZT AZ ÖSSSZES KVÍZ MŰSORBAN UGYAN ÍGY CSINÁLJA.


Hát meg ott volt a Mónika show ,a Balázs show,a Josi barát.


??????????????


Minek??????????


?????????????


Aztán a filmfelhozatal is nagyon "változatos" (igen masszív idézőjelek közt)


Minden évben a hülye felnőttek ott ülnek a már unalmasá váló Harry Potter előtt,minden évben végignézik a már unalmasság legmagasabb fokán álló Karácsonyi filmekezt (Grincs,Télapu,meg az öszes többi) és minden évben állandóan ezeket nézik.Szűnni nem akaró lelkesedéssel.Minden évben ugyanúgy röhögnek a Csonthülye összes poénján és minden évben ugyanúgy végigizgulják 3-4 hetente a Könyvtáros filmet.Egyszerűen már az utolsó jelenetig ismerem a filmeket,mert mint egy végtelenített szalag,állandóan ismétlődnek.


Aztán ott vanak a "Híradó" címszó alatt futó hülyeségek.Nem értem,hogy az miért híradó hogy egy eseményről,gyilkosságról vagy bármiről mondanak 5-6 mondatot és kész.Ezzel kilesz tájékozottabb?Valamint még kedvencem a Fókusz,reflektor meg az aktív."Fekete Pákó kimondta első nyelvtanilag helyes magyar mondatát" szintő "híreket" közölnek az emberekkel.Ki a f@szt érdekel?


Aztán ott van még a magyar történelem kiemelkedő sorozata:Barátok közt,Jóban roszban és a közelmúltban a szerintem nézhetetlen:családi drámák.Az utolsó egy nézhetetlen,paródiának is rossz,propagandista szenny.Az összes részt a Napba kéne hajítani.


Kérdés:A Magyar lakosság élete ennyire unalmas hogy mással már képtelen elütni az idejét?Vagy az átlag IQ ilyen alacsony?Mi az oka annak hogy valaki képes minden napja befejezőéül az ilyen hülyeségeket választani?


16/f



2013. febr. 9. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok embernek nincs kábele és csak ezeket fogják.
2013. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen műsorok tetszenek?
2013. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
de kár hogy kérdést nem lehet felpontozni:D
2013. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-esnek


Amiknek van sztoriuk,van mondanivalójuk,és nem ugyanazt dolgozzák fel mint egy totál ugyanolyan film.Például a legtöbb meteorbecsapódós katasztrófafilm ugyan azt másolja egymásról.


Mindegyik műfaj tud jót alkotni (a brazil drámák kivételével,mert az egyszerűen agyf@szt okoz) de az hogy egymás ötleteit lopkodják,teljesen unalmassá teszi a tv-t.


Különben nekem például az olyan filmek tetszenek mint a V mint vérbosszú,a Galaxis utikalaúz stopposoknak,a balszerencse áradása és hasonlók.

2013. febr. 9. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ezeket a filmeket amiket leírtál nem ismerem, vagyis hallottam már róla, de más fajtákat szeretek.

Lehet, hogy én vagyok a hülye, mert én szeret(t)em az olyanokat is, mint a Mónika show, Való Világ, Barátok közt, Széf, stb, amikre az emberek 90%-a azt mondja hogy undorító, hülyéknek való, stb. Attól hogy szeretem az ilyen hülyeségeket, nem jelenti azt, hogy én is olyan szinten vagyok, mint pl a Mónika showban szereplő(szerepelt) emberek, és nem is azt jelenti, hogy ez nélkül nem tudnék meglenni, és ez teszi ki a mindennapjaimat, hogy ilyeneket nézek. Sőt, én ilyen műsorba biztos nem mennék el.

Egyszerűen csak kikapcsolja az agyam, nem kell a saját problémáimmal foglalkoznom.

A filmek közül is leggyakrabban vígjátékokat nézek, és romantikus filmeket. Igen, lehet hogy mind a 100 romantikus film amit láttam ugyanarról szól, de én szeretem azt amit ezek a filmek "átadnak", mindig újra és újra átélni. Szeretek bőgni, vagy szétröhögni magam egy filmen, akkor is ha semmi értelme az egésznek, így kapcsolódok ki, így engedem ki a gőzt.

Attól, hogy szeretem az ilyen bugyuta filmeket, attól szívesen megnézek egy komoly, elgondolkodtató, "értelmes" filmet is, vagy éppen dokumentumfilmet, természetfilmet, ha éppen ahhoz van kedvem.

Nem gondolom, hogy aki ilyen műsorokat néz, az kevesebb lenne egy másik embernél, és alacsonyabb lenne az értelmi szintje. Persze ezt akik nem néznek ilyen műsorokat, azoknak lehet hogy más erről a véleményük..

Ja és nem annyira unalmas az életem, hogy mással képtelen vagyok elütni az időmet, és persze nem ebből áll a fél napom, hogy tv-zek. Egyébként általában a híradót/fókuszt nézem meg (nem kell mindent elhinni nekik, de tájékoztatásképp jó) és a Barátok köztöt, hétvégén meg esténként egy filmet, de nem mindig, és ennyi a tv-zés. A többi műsort amiket pl. felsoroltam, csak néha nézem.

Azt nem értem, miért zavar téged, ha valaki egy filmet többször megnézzem, vagy 2 szinte tök ugyanolyat. Van olyan film, amit én is annyira szeretek, hogy láttam már vagy 5-ször. Nem gondolom, hogy mindegyik film arra való, hogy tanuljunk belőle, és okosodjunk, ezért nem értem miért ne lehetne végignézni többször, ha valakinek tetszik. Persze van olyan is bőven amiből lehet tanulni, és jó is ha valaki ilyeneket néz, de nem gondolom, hogy azok akik csak vígjátékokat néznek, kevesebbek lennének.

Bocsi, ha valamit hülyén fogalmaztam, és megbántani sem akartam senkit.

2013. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Retek klub és társait régen kerülöm! Szerintem a fő cél a magyar lakosság teljes degradálása!Olyan hányadék bagázst mint ezeken a tv csatornákon, csak azért lehet válogatják össze, hogy a fiataloknak csak az legyen a menő, hogy hány emberrel,állattal kefélt már, hányszor vált el,milyen ékszerei és autói vannak. Ráadásul a fő célja a magyar kultúra porba döngölése és az idegen "kultúrmocsok"előnybe részesítése!

Az agymosás megtörtént! Rengeteg agyhalott mászkál mindenhol! Munkából rohannak haza, hogy a reteksorozatokat nézzék!Persze, akkor már nem lennének, ha senki nem nézné őket!

2014. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!