Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnantól számít valaki páwának?

Honnantól számít valaki páwának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom éthetően leírni amit tudni akarok.

Én annyit tudok hogy a divatmániás , és a külsejükre nagyon adó fiúkat nevezik páwának , de szerintem ehhez kell belső tulajdonság is. Más fórumokon azokat nevezik páwának akik mindenkit lenéznek akik nem olyanok mint ők vagyis nem páwák. Akkor a páwák nagyképűek és hiúk ? Vagy csak menőnek hiszik magukat ?



2013. febr. 8. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűzök hogy mindig a legfelkapottabb zenéket hallgatják: dubstep és lenézik azokat akik nem ilyeneket hallgatnak.

Ha valaki tud ezekhez még hozzátenni, kérem írjon

2013. febr. 8. 10:25
 2/4 A kérdező kommentje:

Honnatól számít valaki páwának ?

Lányok lehetnek páwák ?

2013. febr. 8. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szubjektív megítélés kérdése. Környezettől függ. Egy elit helyről a csórót nézik ki, a csóró környezetben az elit megjelenés számít különcnek.
2013. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehetnek, de én mid a fiúkat, mind a lányokat birkának hívom, de nem amiatt, hogy mit hallgatnak, csak akkor számít valaki ilyennek, ha lenéz vagy elítél másokat, csupán külső vagy zenei ízlés alapján.
2013. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!