Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bulizás nélkül nem lehet...

Bulizás nélkül nem lehet barátkozni vagy egyáltalán nem is lehetek része a társadalomnak?

Figyelt kérdés

Ebben az évben vettek fel egyetemre és már most az első héten tudatosult bennem, hogy nem fognak befogadni addig amíg nem járok bulizni. (Átjárós vagyok így ha akarnék se tudnék a többiekkel elmenni szórakozni.) Elég jól eltudok beszélgetni akárkivel mindenki annyira kedves és közvetlen, néhány lánnyal már összebarátkoztam, de kialakult csoportokba nehéz beilleszkedni vagy nem érzem, hogy én oda tartoznék. Sokszor már azt hiszem valami baj van velem, hogy nincs igényem a bulizásra. Néha gyűlölöm magam amiért nem vagyok olyan bulizós, mint a többi lány. Kevesebb gondom lenne ha nem érdekelnének az élet mélyebb dolgai. Nem szeretnék elzárkózni, de már teljesen elszoktam a szórakozástól és nem hiszem, hogy jól érezném magam. Nem tudom van-e egyáltalán valami keresnivalóm az emberek között. 18/L

Légyszi írjatok kort és nemet is.


2009. szept. 3. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megrúgdostak azért, ahogy táncoltál? :O
2009. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocs, látszik a felületes olvasás... összesugdostak, OK! Azt hittem, hogy belédkötöttek egy buliban és verekedés lett a vége, de akkor már értem. Egyébként nem biztos, hogy rajtad nevettek. Vagy olyan egyértelmű volt? Sajnos, tényleg nehéz bejárósként beilleszkedni :(
2009. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, engem egyenesen irritál a hangoskodós visítozós bulizás. Sajnos koliban kötöttem ki, és elviselhetetlen, ami itt van. Ha megengedhetném magamnak, azonnal összecuccolnék, és elköltöznék albérletbe, de sajnos nincs rá pénz, alig lenne időm dolgozni a suli mellett.
2009. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ha lehet akkor cserélj szobát valakivel így talán jobb közösséget találsz.


Köszi mindenkinek!

2009. szept. 11. 20:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem a szobával van bajom, hanem azzal, hogy az egész koliban nonstop ordítoznak a folyosón, nyomatják a hangos zenét, remeg tőle a padló, és lehetetlen itt pihenni...
2009. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!