Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiskorúként csatlakozhatok a...

Kiskorúként csatlakozhatok a Magyar Gárdához?

Figyelt kérdés

NEM érdekelnek a lebeszélő kommentek!

Megvan az oka, hogy miért szeretnék csatlakozni!

Kérlek csak a kérdésre válaszoljatok!

16 leszek.



2013. febr. 1. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Asszem' van Jobbik IT, oda menjél, bár én melegebb éghajlatra is elküldenélek legszívesebben.


És mi okod van, mondsza!

2013. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 loupsolitaire ***** válasza:

Semmi közöd az okához. Szvsz. :)

Kiskorúként nem. És azért aludj erre egyet-kettőt.

Na meg Magyar Gárda már nincs, széjjel lett szalámizva.

2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát, egy tizenhatévesnek nem sok oka lehet ilyen szélsőséges szervezetkhez fordulni.


Az általános "faságok" nem lehetnek indokok, hogy pl. "a cigó csúnyán nézett rám a vilin, dögöljön meg mind".

2013. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hiszed...

Borsod megye közepében élek, nem egyszer fenyegettek már meg. Ma telt be a pohár! Este 8 körül sétáltam a barátnőmmel, az állomás mellett mentünk el, erre megkérdezi tőlem 6 cigány, hogy mennyi az idő. Mondom nem tudom. Erre elkezdtek közeledni, ordibáltak velem, sértegettek meg ott izéltek, hogy húzzak el a 'csába. Mindezt azért mert nem tudtam, hogy mennyi az idő. Ha meg előveszem a telefonomat akkor ellopják.


A múltkor is ilyesmi volt a történet. Röhögtünk egy barátnőmmel és beszóltak a cigányok, cigit is kértek már pedig nem cigizek, akkor is le lettem b@szva. Gyakran szólnak sértő dolgokat úgy hogy rájuk se nézek.

Rengeteg ilyen élményem van de tényleg.


Teljesen elegem lett belőlük! Legközelebb mi lesz? Megyek az utcán és megkéselnek mert nem mondom meg, hogy mennyi az idő? Simán megtehették volna most is, mondom, közeledtek. Ha megteszik és elmegyek a rendőrségre úgyse kapnának semmit mert ők a cigányok akiknek minden meg van engedve.


Ti is miért engem minősítenétek? Mi bajotok van azzal akinek elege van a cigányokból? Jó hogy nem fogom már én is szeretni őket. Őszintén, hasznosak? Mert ha dolgoznának vagy tanulnának, normálisan viselkednének akkor egy szavam se lenne. Tudom, magyarok között is vannak ilyenek, de azért nem olyan nagy részben! Annyi segélyből amennyit ők kapnak, már rég milliomos lennék, nem szakadt ruhákban, büdösen járkálnék. Az eszem megáll.

2013. febr. 1. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

F*szomat.


Segély, segély, lári-fári. Mivel a segélyeket a családsegítő komoly családlátogatások, mindenféle dolgok és utánajárás után adja ki, nem olyan egyszerű ez. Ja, és semmiképpen sem lehet halmozni a segélyeket.


A problémáid nem egyedülállóak, én sem szeretem "megmondani az időt", de engem az Örsön (Bp.), pont nem cigányok kérdezgettek, és küldtek el a búsba. Ja, és ha aztmondják húzzál el, akkor elmész, ennyi, nem kell visszapofázni és nincs gond.


Másik: ha nem bunkóba' adod elő magad, pl. "Mafasz' közöd van?!", hanem azt mondod, hogy nincs órád és elmész, tuti nem mennek utánad. Ha igen az már lehet ok, hogy brenyogj egy sort a rendőrségen - akik valszeg' nem védik a cigányokat csak úgy, mint azt te / ti gárdisták hiszitek.


De jó is azzal takarózni, hogy a cigányoknak mindent szabad, meg meg is ölHETTEK volna. Bárki megölhet, mér' pont ők?

2013. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne szállj vitába olyannal, aki nem tudja, milyen a helyzet vidéken. Fölösleges.


Az meg nem megoldás, ha belépsz ilyen-olyan gárdába/szervezetbe. Tanulj önvédelmet. Ilyen helyzetekben hatásosabb tud lenni.

2013. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem pesti vagyok, csak vidékről járok fel oda. Így más az elbírálás?
2013. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elkezdtem irni neked de felesleges. Vedjed a ciganyaidat. De ajanlom, hogy gyere el ide ahol lakom es nezz korul. Kivancsi vagyok 2 het alatt hany cigany es hany magyar kot beled...


Nyilvan magyarok is belekotnek az emberve de meg mindig kevesebb a valoszinusege.

2013. febr. 1. 23:26
 9/11 rajcziz ***** válasza:
54%

Hadd kérdezzek valamit, kedves kérdező!

Miért segít rajtad az, ha mostantól kezdve gyűlölni fogod őket? Belépsz a Gárdába, és? Akkor már ölheted, verheted őket? Nem. Biztosan ad majd egy ál-biztonságérzetet, miszerint tartozol valahová, és vannak barátaid, akik majd megvédenek, de azok a barátok úgyse lesznek ott mindig melletted. Azt sem hiszem, hogy az általad említett emberek kedvesebben bánnának majd veled, mert te gárdista vagy.

Ha tényleg veszélyben érzed magad, akkor én is azt tudom javasolni, hogy tanulj önvédelmet.

Egyébként nem, nem tudsz belépni.

2013. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha 16 leszel, igen. Nem is szükséges figyelned a "lebeszélő kommentekre", ahogy azzal sem, hogy ki van rólunk rossz véleménnyel, ha komolyan gondolod -de csak tényleg-, jelentkezz a hivatalos honlapon, vagy a Borsodi személyügynél -nem tudok kapcsolati adatokat., de ha érdekel, írhatsz privátban, utánanézek-
2013. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!