Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek cigányként csatlak...

Szerintetek cigányként csatlakozhatok a jobbikhoz vagy a gárdához? Illetve hogyan bánnak velük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
szado-mazo vagy?
2011. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
tudod ez nagyon érdekesen hangzik, de nem hiszem, hogy bevennének
2011. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetris ***** válasza:
67%
Lehet, hogy kitüntetett szerepet kapnál, hogy cigány létedre csatalakozol hozzájuk. De az is lehet, hogy mindjárt a jelentkezéskor fenéken billentenének. Ki tudja?
2011. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
te lehetnél a legjobb kémük :D
2011. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nyugodtan megpróbálhatod.

Véleményem szerint a jobbikosos és gárdisták 95%-a nem alapból cigánygyűlölő és nem azért utáll, mert cigánynak születtél, hanem a beilleszkedésre képtelen, deviáns, munkakerülő, tolvaj cigányokat útálják. (jogosan)

Mivel sajnos ezekből van (sokkal)több, ezért gondolják egyesek, hogy itt rasszizmusról van szó.

Még sohasem láttam, hogy normális életvitelű, tisztességesen dolgozó, becsületes cigányba belekötöttek volna.

2011. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 16:18-as válaszolóval (leszámítva az utál szó helyesírását :D)
2011. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja nekem is csak a semmire való, munkakerülő cigányokkal van bajom, te meg még helyesen is tudsz írni, úgyhogy próbáld meg
2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
elég provokatív a kérdésed...
2011. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

16:26:

Miért lenne provokatív?

Szerintem azt állítani, hogy minden gárdista rasszista és cigánygyűlölő, legalább akkora általánosítás, mint azt mondani, hogy minden cigány bűnöző. Sőt, nagyobb.

Próbáljunk meg végre megszabadulni az ilyen sztereotípiáktól.

2011. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!