Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy ilyenek a mai 15 évesek?

Figyelt kérdés

[link]


Például ez is. De sok más helyen is találkozok ilyesmivel. Nem vagyok álszent, én is beszéltem csúnyán néha, meg ilyesmi, de szerintem ez már túlzás. Milen felnőttek lesznek ezekből?


2013. jan. 31. 19:15
 1/8 anonim válasza:
De igen. Bár én is 15 vagyok de én közelsem csinálok ilyeneket de ismerek egy pár ilyen gyereket. Hogy milyen? Az majd kiderül...
2013. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is durva!Inkább tanulnának!
2013. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én is 15 vagyok, de abszolút nem ilyen. Én konkrétan elszégyellem magam ha véletlenül káromkodok. :/ Nem vagyok egy szent, de szerintem undorító ha egy lány káromkodik. Amúgy a múltkor egy suliban elment mellettem pár 5.-es... Na kb 5/4 szó káromkodás volt ami kijött a szájukon.


15/L

2013. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak ilyenek a 15 évesek, én sem ilyen voltam, de a többség ilyen és szerintem ez durva.
2013. febr. 8. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Bennem ilyenkor az a kérdés vetődik fel először, hogy az ilyeneknek nincsenek szüleik? Talán ez még annyira nem is durva, bár ha ilyet látnék kiírva facebookon, akkor biztos lenne egy-két keresetlen szavam az illetőhöz (főleg, ha lány az illető...).

13 éves kislány póthajjal, műkörömmel, leopárd mintás cicagatyában, olyan felsővel, ami épp azokat a részeket nem takarja, amit kéne (lásd: popsicsík, egyelőre enyhe domborulatok stb), 15 centis csizma, melyet "társasági összejöveteleket szervező" hölgyeknek tudok elsősorban elképzelni. És itt is ugyanaz a kérdés merül fel: hol az anya, hol az apa? A látvány mindennapos...

2013. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetértünk, utolsó. Borzalmas. Pedig én még fiatal felnőtt vagyok, tehát nem a "bezzeg az én időmben" mantra miatt képedek el.
2013. febr. 8. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
De most ez a lány pont hogy parodizálja a 15 éveseket ezen a képen, nem? Ő is azt gondolja, amit Te, csak csúnyán beszél hozzá.
2013. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem egészen
2013. febr. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!