Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akar valaki a jövőben Tenerifé...

Akar valaki a jövőben Tenerifére kitelepülni és ott dolgozni vagy vállakozást csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Egyszer jártam ott, azóta is azon kevés helyek közé tartozik, amelyekre úgy gondolok vissza, hogy " itt élnék "- kevés helyről mondhatom el ezt, de Tenerifének varázsa van.
2013. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nekem címzett kérdéssel eddig nem találkoztam itt. A válasz: igen!!!
2013. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz, ha csak egy időre is, akár csak szállodát takarítani...
2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nincs rá pénzem, arra várok. Remélem 1 éven belül összejön. Ha nagyon kevés lesz a pénz, akkor dolgozni, de ha kicsit több akkor esetleg valami kisebb vállalkozás jó lenne. Jobb ha az ember a maga ura, mert ott is van munkanélküliség és akkornincs az ember kiszolgáltatva, ha a magáéban dolgozik. :) Már voltam kint hosszu ideig, ismerem valamennyire az ottani viszonyokat. Annak örülnék, amikor megyek, ha esetleg mások is jönnének. :)
2013. jan. 25. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lehetne, én inkább eléd mennék kint a repülőtérre. Ha minden jól alakul, heteken belül megyek.

#2 voltam.

2013. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit fogsz kint csinálni? Most mész először? :)
2013. jan. 26. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, 5 és fél éve voltam először, azóta ez az álmom. Egy turisztikai szolgáltató vállalkozás megvásárlása a cél. Nem könnyű befektetőket találni, 1-2 még elférne.
2013. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Turisztikai szolgáltató vállalkozás alatt mit értesz pontosabban? Vannak excorsiones irodák. Ilyen kirándulásokra meg különböző programokra árulják a jegyet ezek az irodák. Ezekből nagyon sok van, kapják a jegyeket és jutalékért adják el. Viszont ehhez nem sok befektetés kell, mert a helyiséget kell kibérelni, aztán a többibe meg nem kell pénz tenni, csak utána kapod a jutalékot az eladások után. Ma már ezek csak ebből viszont nem élnek meg, mellette kell még valami mást is csinálni. Régen tudom nagyon keményen mentek, de most már kell mellé más tevékenység is. Juliusban jöttem haza, viszonylag friss képem van arról, most mi a helyzet. Ezek szerint találtál befektetőt? Ez nem semmi . :)
2013. jan. 26. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Ők "csak" a szolgáltatás-közvetítők. Én a tényleges szolgáltató leszek, aki a jutalékot fizeti majd ezeknek az irodáknak. Szórakoztató szolgáltatás, ami versenytársak nélkül működik. Többet csak akkor mondok róla, ha már az enyém lesz :)

Találtam befektetőt, de brutál nehéz, pedig horror magas kamatot fizetek érte. Még hiányzik egy kis tőke, ezért nem vagyok még kint.

2013. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor ha már a tied lesz várom a híreket. :) Ha gondolod írhatsz privatba is majd. Lehet, ha már kint leszek én is beszállnék, ha még akkor is kell majd neked. :) A magyarokat kerüld el, engem is átvertek mikor először kimentem, aztán utána csak próbálkoztak ezzel. Kint többet segít neked egy helyi vagy egy külföldi. Ha a vállalkozásba felveszel dolgozni egyetlen magyart is, akkor meg számolnod kell azzal, hogy amit ő tud, azt mindenki fogja tudni, gondolom érted. :) Sok sikert !
2013. jan. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!