Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az, amire minden nap...

Mi az, amire minden nap vársz, ami miatt könnyebb elvégezni a napi rutint?

Figyelt kérdés

nekem semmi. Egyedül a barátom. Baromi unalmas az életem, nem várom a holnapokat, félek a vizsgáktól csak stb...

te mit vársz?


2013. jan. 22. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy villamoson vagy a metrón összefutok azzal a pasival, aki nagyon tetszik. Reggel így indulok, délután így jövök haza. Ezért igyekszem minden nap a topon lenni, hogy nehogy rossz passzban lásson.
2013. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

PÁROM

Látom Neked is!

Sok boldogságot!

Amíg Ő van és így gondolkodsz, szerintem minden rendben.

Akkor lenne baj, ha a nyugodtságot nem éreznéd és harcolnod kellene érte!!!

2013. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nehéz nekem így.Mivel külföldre költöztem, csak pár haverom van eddig és a barátom. Nem élünk viszont együtt így minden este rám tör a magány, h nincs kihez szólnom. És hirtelen nagyon sötétnek látom az életem és kilátástalannak
2013. jan. 22. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Haverjaimmal való hülyülés és egy igazán rossz nap után a tippmix nagyon de nagyon feltud dobni.
2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TappancsMancs ***** válasza:
Ha társaságra vágysz először a barátoddal próbálj többet lenni. Hívd a barátaidat, összefutni egy kávéra, felugrani hozzájuk stb. Több barát +. Este aludjatok barátoddal valamelyikőtöknél. Legalább pár naponta. Kicsit egyedül lenni se akkora baj, elvégzed a házkörüli dolgokat stb. Meg lehet facebookozni is. De a legjobb a baráttal estéket tölteni és barátokkal, meg +barátok is. :)
2013. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnos nincs még túl sok barátom..nem tudom hol szerezzek? Elég nehéz így huszonévesen már szerintem...
2013. jan. 22. 20:32
 7/13 TappancsMancs ***** válasza:
Elég nehéz huszonévesen? :) Ez ari. :) Mások sem az oviból viszik tovább a barátságaikat. Munkahelyen is lehetnek szimpi emberkék, barátod barátai is lehetnek. stb
2013. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sultana válasza:
hol van az a külföld?
2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egyetemre járok és eddig azt figyeltem meg, h itt inkább felszínes kapcsolatok születtek. Munkahelyen szintúgy
2013. jan. 22. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
esti edzés!! :D meg az ottani társaság. Bár az albérleti haverjaimmal is nagyon jóba vagyok nem azért.
2013. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!