Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnöki szakot koleszba vagy...

Mérnöki szakot koleszba vagy bejárósan könnyebb elvégezni?

Figyelt kérdés

Azért tettem hozzá, hogy mérnöki, mert sok olyan tantárgy van amit "érteni" kell, és ez lehet könnyebb koleszba, ahol össze tudtok ülni, míg egy "magolósabb diplomát" könnyebb otthon :D


Hogy látjátok?


2012. dec. 19. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől és szobatársaktól függ. Valaki jobban tud tanulni egyedül, és az sem mindegy hogy a szobatársaid csöndes segítőkész tanuló emberek vagy bulizós hangoskodó partiarcok.
2012. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem koliban jobb. Ha bejárós lennék mindig nehezebben is venném rá magam, hogy bemenjek az órákra, meg így tényleg van kivel megbeszélni a dolgokat. :D
2012. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérnöki kart én kolival vagy albérlettel tudom ajánlani. Bejárósként szerintem borzalom lehet.
2012. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!