Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beavatás csikizéssel? Mi a...

Beavatás csikizéssel? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Lett egy új barátnőnk és azt terveztük, hogy a legközelebbi pizsipartyn beavatjuk mint új tagot. Arra gondoltunk, hogy lefogjuk, vagy lekötjük és csikizzük egy kicsit. Szerintetek mennyi ideig és hogyan csikizzük, hogy még ne utáljon minket? És hogyan kezdjünk neki a dolognak?

2013. jan. 16. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Vágjátok le inkább az egyik karját, vagy tetováljatok az arcára.
2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, legfeljebb 13 évesek vagytok...


Szerintem amíg nevet, addig lehet csikizni, de ha már látszik rajta, hogy ideges, akkor hagyjátok abba. A lekötözés túlzás.

2013. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyétek túlzásba, mert ha már tiszta ideg, akkor is görcsösen nevethet. Én már voltam úgy, hogy nagyon ideggörcs voltam, de nem tudtam abbahagyni a röhögést. És utáltam a többieket.


Hagyjátok abba, ha ilyet hallotok:

Be-hehehe-fo-hoho-gok pi-hihihi-si-hihi-lni!

:)

2013. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez fura :/

Mármint én ha barátkozok vkivel a legkevésbé sem akarom h megcsikizzen, mert alapban utálom ha csikiznek (szerintem nem sok ember szereti),, én utána vszeg többször nem mennék pizsomapartira, ha lefognátok és megcsikiznétek.

2013. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez elég durva beavatási mód szerintem.Ennél már komolyan az is jobb,ha leisszátok magatokat és áthívtok pasikat,lehetőleg 40 év fölöttieket,ha így haladtok,előbb utóbb úgyis elérkeztek erre a szintre is,kis majmok.
2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 loupsolitaire ***** válasza:
100%

"Lett egy új barátnőnk." Ez de aranyos, hogy egyem a csöpp szíveteket.

Mi vagytok ti, valami elit klub, hogy beavatás kell?

Hogy középsuliban, fősulin/egyetemen, (egykori katonaságnál) stb. van beavatás, az rendben van. De egy "baráti" társaságnál? Meh.

2013. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
72%

Szerintem ez tök aranyos beavatás. :) Muris lesz az tuti.

Szerintem ha kikötözitek akkor úgy, hogy azért tudja mozgatni a kikötött testrészeit.És mindenhol csikizzétek.Nem tudom hányan vagytok de ha többen mint 5 (akik csikiznek) akkor 3-4 ember menjen rá egyszerre.

Összesen 1 percig csikizzétek.Fél percig 3-4 ember aztán még fél percig 3-4 ember.És ennyi.De csak kézzel és finoman.Ha pedig jó hatást akartok elérni (hogy rendesen nevessen) akkor fogkefével a talpát az oldalát és a hasát csikizzétek.Babaolajat ne használjatok mert az már túl durva beavatásnak.Viszont ha mindenki meg lesz csikizve akkor elektromos fogkefe,kefe,háziállat,madár toll,babaolaj jöhet. :) És ha mindenkit csikiztek akkor fejenként akár 3 perc is lehet a csikizés.Ha érdekelnek tippek, hogy mivel hol érdemes csikizni és a háziállatot hol lehet bevetni na meg a babaolajat stb. és ha mindenkit megcsikiztek hogyan köttözétek ki meg mgé pár tippet küldj privátban kérdéseket és kapsz választ. ;)

2013. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
17%
Ha durvábban akartok csikizni akkor úgy kötözzétek ki hogy mozdúlni se bírjon, kell hozzá babaolaj fogkefe, fésű, nagyobb körmök, nem túl hajlékony toll, de kutyát, macskát is be lehet vetni, elég a talpára, hasa aljára vagy hónaljára odakenni az állat kedven kajáját pl májkrém, az durva tudd lenni, de a többen vagytok akkor talpra, has alján, hónalj, oldal, nyak ott egyszerre csináljátok elösszőr finoman és gyengén és egyre erősebben, de ha bekötitek a szemét akkor az mégjobb mert akkor váratlanúl fogja érni, és mindenkép úgy hogy elösszőr csak szórakozzatok vele (gyengén végig hozzátok az újjatokat a talpán vagy az oldalán, lábújja között nyalogatni, de néhány embernél még azzis nagyon jó ha a nyakát nyalogatjátok vagy szívogatjátok.
2022. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fiatalok. Ez nem beavatás, ez inkább erőszak, megalázás. Ilyet beavatásnak, ami valami kezdeti időre vonatkozik ne csináljatok. Kollektív csikizéshez pedig hosszabb ismeretség és beleegyezést ajánlok.

Állat bevonást sem ajánlom, mert nem természetes. Ezt lehet olvasni, hogy kínában így büntettek, vállalták, és sóoldatot nyalattak az állattal. Kisebesedett a talp, fertőzést lehetett kapni.NEEEE CSINÁLD!

máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!