Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj mindenkinek hogy...

Miért baj mindenkinek hogy 40kg vagyok?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha nem lenne senkinek semmi problémája. Nem vagyok csontváz, szerintem pont normális, már elegem van abból, hogy a környezetemnek nincs jobb témája.

18L



2013. jan. 15. 21:31
1 2
 11/13 Pietrosol ***** válasza:
50%

Szia!


Ne törődj velük!Sokkal rosszabb lenne,ha 40 centisen lennél 163 kiló!

2013. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

40 kg iszonyú kevés.

Sokan a kevés súlyt az egészséggel párosítják, pedig nem így van ám!

Nézd meg ezt a képet!


[link]


Vigyázz magadra!

2013. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a sportos emberek nehezebbek súlyra, még ha nem is látszik rajtuk, hisz az izom nehéz. De nem mindenki szereti a sportot, és nem mindenki akar izmokat. Én sem. Én már írtam, én vagyok a 48 kg-s lány. Ha sportolnék és izmos lennék biztos megütném az 55 kg-t, vagy még többet is, de mivel nincs olyan sport, ami számomra élvezetes lenne, így nem tudom és nem is akarom magam rávenni, mert én nem csinálok olyan dolgokat, amiket nem élvezek. Enni viszont imádok, és azt is élvezem, hogy ennek ellenére csak 48 kg vagyok. Ha majd egyszer elkezdek hízni, talán ráveszem magam a sportra, de addig biztos, hogy nem. Ettől függetlenül egészséges vagyok, nincsenek mozgásszervi problémáim, hiába hangoztatják, hogy aki nem sportol nyomorék lesz...
2013. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!