Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktátok szidni a főnököt a...

Szoktátok szidni a főnököt a munkahelyen? Vagy ilyenkor félni kell a belső besúgóktól?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kéne, nem tudhatod kinek milyen mélyen van a nyelve a főnök valagában és mennyire utál téged... Egyszer vessz csak össze a főnök kiskedvencével, én nem lennék a helyedben utána, még ha addig jófejkedett veled, akkor sem...
2013. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk amik elhangzottak az irodában, azt szó szerint visszahallottuk, pedig biztos senki nem volt "besúgó", bármennyire is meredek, csak az lehetett, hogy valahogyan messziről is hallották, ki mit beszél bent. (Nem tudom, ezért nem lehet-e feljelentést tenni, de hogy etikátlan, az biztos. Persze pletykálni is, de azért az nem volt olyan durva, mint a lehallgatás.) Szóval csak óvatosan.
2013. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én biztosan nem tenném, mert nem lehet tudni, hogy lehallgatják-e a helyiséget.
2013. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szidni nem érdemes. Ha igazad van, és nem vagy egyedül, akkor összefogni érdemes. Persze ha képesek vagytok megérteni, hogy ennél jobb módszer nem létezik az érdekek érvényesítésére. Ha viszont nincs igazad, akkor mire jó a szidalmazás. Könnyebb a lelked, és nehezebb a helyzeted.
2013. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!