Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a (számotokra) legfuráb...

Melyik a (számotokra) legfurább név, amit valaha hallottatok?

Figyelt kérdés

Múltkor a buszon hallottam, hogy két idős néni beszélgetett egyikük nemrég született, "Eperke" nevű unokájáról. Nem is tudtam, hogy az egy magyar név...

Egyáltalán miféle név az, hogy Eperke?


2013. jan. 13. 14:50
 1/8 anonim válasza:
100%
nem tudom milyen elmebeteg ad ilyen nevet a gyerekének, én még Málnáról meg Almáról hallottam.
2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy Eperkét :D Azóta megszoktam, de mikor először bemutatkozott akkor véletlenül elnevettem magam :D
2013. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat az ilyen gyumolcs meg noveny nevek nekem oszinten szolva sose tetszettek. :D
2013. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, aranyos az Eperke :)
2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért a Málna se semmi...

Maximum még a virág nevek normálisak, ha már mindenképpen valami növényről kell elnevezni a gyereket, de ezek a szuperextrém nevek valamiért taszítanak engem.

2013. jan. 13. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Málna és az Eperke aranyos nevek. Bár én soha nem adnék a leendő gyermekeimnek ilyen nevet. Valószínűleg a szülők megakadtak azon a szinten, hogy a gyermekük mindig gyerek marad. Pedig egy keresztnévnél nem árt hosszabb távra tervezni :)

És a legfurcsább név (nevek) amit valaha hallottam (Magyarországon!!!): Kalányos Kevincostner, Revolúció, Winnetu, Mocsel MacLeod...

2013. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Orrtörő Orsolya.....
2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-Eper néni!-valóban csak néhány évre tervez némely szülő névügyben:(
2013. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!