Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Amerikáról?...

Mi a véleményetek Amerikáról? Elsősorban azok válaszoljanak akik már voltak ott.

Figyelt kérdés
Minden érdekelne amit Amerikában tapasztaltatok vagy ami tetszett benne vagy bármi mást....köszönöm
2009. aug. 28. 19:50
 1/8 anonim válasza:
95%
Én voltam már nem is egyszer. Chicagoban mivel kint él rokonom. De azon kívül elvitt Mexikóba is,nekem erről a 2 helyről csak jó véleményem van,nagyon szép és az emberek is nagyrészben kedvesek.
2009. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy biztos, akik azt szajlkózzák, hogy ott milyen rossz meg huuu milyen hülyék, csak a munkanélküliség meg a negatívumok, azoknak ne hiddj! Ők azok akik a saját országuk helyzetét nem veszik észre. Amerikában meg lehet élni! Tudom, ismerősöm kint volt, megcáfolt minden negatívumot, ott lehetsz valaki, elvégre a lehetőségek országa.
2009. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és esetleg nem tudnátok hogy mennyibe kerülne egy repülőjegy Amerikába?Vagy valami kötelező oltás nem kell?
2009. aug. 29. 08:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég tettem fel ilyesmi kérdést.


Egyébként az embereknek milyen a dolgokhoz való hozzáállása?

2009. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Mennyibe kerül egy repülőjegy? Neten nem tudod megnézni? Hány éves vagy? Úgy beszélsz, mint egy 11 éves, akinek igazából fogalma nincs, hogy hol is helyezkedik el földrajzilag Amerika, csak elhatározta, hogy elmegy minden pénz nélkül egy hétköznap reggelen.
2009. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem már az interneten is de engem az érdekel aki már repült oda.Mert vannak drágább jegyek es olcsóbbak és nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni.És ha nem tudsz rendesen válaszolni akkkor ne is válaszolj inkább!
2009. aug. 30. 06:46
 7/8 anonim válasza:
100%

Hát figyelj, én idén voltam kint még nyár elején keresztanyumnál Chicagoba ugye. Nekem ugy volt a repcsi jegy,hogy Londonban át kelett szállnom. Nem volt túl egyszerű de ez azt jelenti,hogy 2 repülőjegy kelett csak oda. Nekem így cakkon pakk oda-vissza az út 420.000Ft volt. De már sok olyan hely van ahova nem kell átszállni. Szép időtöltést kintre, nem fogod megbánni!

17/L

2009. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!