Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy nagyobb (7...

Volt olyan, hogy nagyobb (7 éves < x) korotokban bepisiltetek?

Figyelt kérdés
egyszer lepisiltem a nadrágomat osztálykiránduláson 9 évesen, mert nem tudok domboldalon pisilni XD nem akartam elmenni a koszos wcbe
2013. jan. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszer bepisiltem meg beszartam mikor az erkélyen voltam mert anyukám kizárt viccből :@ k.va
2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló xDDDDD

Velem 9 évesen fordult elő egyszer, hogy álmomban pisiltem, és azonnal arra keltem fel, hogy nedves a gatyám :D

2013. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én nem de egy osztálytársunk igen mert nem engedtük WC-re hetedikesek lehettünk.
2013. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kétszer, mindkétszer ijedtemben. Egyszer feldühítettem apámat, és hirtelen nagyon elkezdett ordítani velem. A második alkalommal pedig azt álmodtam, hogy rámlőttek és most meghalok.
2013. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem többször is, kb. 2-3x. Mindig a nevetéstől fordult elő, meg persze csak a legjobb barátnőm jelenlétében.
2013. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nekem 1-2-szer. a röhögéstől xD
2013. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én néhányszor..:D Pedig most 17 vagyok..XD Egyszer 13-14 évesen, egy sikátorban, előző nap estétől másnap du. 5ig nem jutottam ki a WC-re.. A testvéremmel voltam, szerencsére a háza nem volt messze, és idegesen, de közbe röhögve igyekeztünk fel hozzájuk ruhaváltásért. A többi az azért volt, mert hánytam.. De akkor egy az egybe össze is csuklottam.
2013. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!