Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kaphatok Badoo-üzenetet,...

Hogy kaphatok Badoo-üzenetet, ha nem is vagyok oda regisztrálva? Soha nem is voltam regisztrálva oda és még csak fel se léptem a honlapra.

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt, hogy üzenetem érkezett Ágitól, elolvashtom a badoon...

De hogy, ha nem is regisztráltam?

Ezt az Ágit egyébként tényleg ismerem, a fotójáról megismerem. Ő az iwiwen ismerősöm.

Ugyanebben az emailben van, hogy "Ők a környékedről mind rád várnak a Badoo-n:" 3 személy. Közüllük kettő idegen, az egyiket (Géza) pedig ismerem, de ő még csak iwiwen sem ismerősöm. Face-n nem vagyok regisztrálva. És ezzel a Gézával csak személyesen + egy másik emailcímemen levelezve találkoztam régebben. Mégis akkor honnét tudja a Badoo, hogy van valami közöm hozzá?


Lehetséges, hogy mégis fönt vagyok, mondjuk valaki helyettem disznóságból felregisztrált?


Vagy mi lehet a háttérben?


Segítsetek!

Köszi!



2012. dec. 28. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Spam. Töröld és tiltsd le.
2012. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja spam ami az ismerőseid nevében hív meg, egyszerűen töröld semmi jelentősége nincs.
2012. dec. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik ismerosod regisztralt, es megadta az email fiokjanak a jelszabat. A Badoo betort, es az osszes, a cimjegyzekeben szereplo cimre elkuldte azt, amit te is kaptal.

Osregi trukk, pl. a facebook is keri a mailcimednek a jelszavat, hogy megtobb baratodat megtalalhasd - es tenyleg, ki is keresi neked a cimjegyzek alapjan. Aztan szerencsetlenek kapjak a spamokat, nem csak a FB-rol.

2012. dec. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első alkalommal, amikor üzenetet kaptam a Badoo-tól, sejtelmem se volt mi az, és megnyitottam. Egy régi Iwiwes ismerősömre hivatkozott. Telefonon megtudtam tőle, hogy nem hívott meg. Azóta rendszeresen kapok üzenetet, hogy a településen, ahol lakom, kik jelöltek ismerősnek. Olyanok, akiket nem is ismerek. Minden bizonnyal az én nevemben is küld meghívókat. A címzett meg vagy hülyének, vagy tolakodónak tart. Hiába küldöm spamba a leveleit, megnyitás nélkül. Nem tudtam rájönni, hogy kerültem képbe, és honnan tudja a lakhelyemet.

Nyilván tisztába van az üzemeltető vele, hogy feljelentést senki nem fog tenni. A híradásokból közismert, hogy a rendőrség lefoglalja a gépet, amin első sorban illegális szoftverek és letöltések után kutatnak, aztán bűnjel lesz a gépből. Az esetek többségében kemény büntetés. Megoldás nincs.

2012. dec. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fura. Végül regisztráltam most a badoora egy új emailcímmel (sajátomat nem áldozom be...), rákerestem és a két ismerősömre emailjük alapján, ők valóban megtalálhatóak a badoon. Fotójuk is látszik, és alájuk volt írva, hogy már regisztrált tagok. Utána saját emailemre is rákerestem, És ahhoz már nem volt odairva, hogy regisztrált tag. Szóval remélem akkor nem vagyok fönt valami sumákság alapján. Fotó sem jött elő rólam....

Akkor remélem csak ilyen trükkös email volt csak ami jött és nem több...

2012. dec. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!