Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a skinheadek...

Mi a véleményetek a skinheadekről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha a mai neonáciba átcsapó identitás zavarod primitív focihuligánokról kérdezed, akkor az, hogy el kéne ásni mindet, de minimum egy alapos történelem előadás és egy jó adag nyugtató rájuk férne.
2012. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na,elre gondoltam,hogy ki,hogy látja a skineket,erre vagyok kííváncsi.Várom a kommenteket
2012. dec. 23. 13:31
 3/22 anonim válasza:

Az első válaszoló imádkozzon, hogy ne találkozzon velem, a skinheadeket mért kell a fradista szurkolókhoz kötni, mert rövid a hajuk és cigányoznak? Akkor ha felveszek egy narancssárga pólót , már rögtön mentős vagyok?

Amúgy szerintem nagyon jófejek, megvédenek (persze ez kölcsönös) a viseletük, megjelenésük stabilságot, erőt sugároz, kell ennél több? Képviselnek bizonyos nézeteket, és én nem a sz@rban fürdő sharpokról beszélek, hanem az igazi 69-es skinheadokról. Csak Kitartás OI!

2012. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Na,második, ékes példája vagy a primitív és agresszív viselkedésnek, köszönöm, hogy bemutattad, mire gondolok.

Első voltam.

2012. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Igen?

Tehát ha valaki skinhead, akkor az rossz... Csak mert nem nyalja ki a cigányok nemesebbik felét, és nem sírja vissza sztálint, majd ha egyszer megtámad valami őrjöngő c-kategóriás banda, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy miről is beszélek... Mert a közhiedelemmel ellentétben egy skinhead nem üt le valakit csak azért mert cigány, persze mivel ez fordítva nem igaz, a mindik verekedés tör ki......

2012. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ennyi,éljenek a skinheadek!!88
2012. dec. 23. 16:41
 7/22 anonim ***** válasza:

Jaj istenem..A világ nem fekete meg fehér..Arról nem is beszélve, hogy pont annyira verekszenek a skinek csoportosan (akár egy embert), mint a másik oldal. A cigányok legalább összetartanak, a skinek, ugyan úgy megverik hazájuk fiát, mint egy más népcsoporthoz tartozót. Plusz, sok mindenben inkább ártó felek, például a város szétverése sokminden, csak nem hasznos. Különben is, hogy jön ahhoz bárki, hogy egy másikat azért itéli el, amiről nem tehet?? Senki nem választja a származását, ahogy a magasságát sem, nem is tud ellene tenni. Vannak inteligens, diplomás, becsületes cigányok, ahogy semmittevő koszos magyarok.

Summa summarum, a skinhedek, ha úgy tetszik és így meréted, a skinheadek a fehér cigányok!

2012. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nah ez már több a megengedhetőnél, mi költöztünk be más országba, mi kérünk plussz segélyt, miközben a magyar gyerekeknek sokszor enni sincs mit? A keresztfiam, nem tud végigmenni nyugodt szívvel az utcán mert fél, fél a cigányoktól mert 4 én megverték fél éve, a rendőrség? le se sz@rta, mondj egy példát, amikor egy skinhead elmegy más országát kizsákmányolni. Mondj egy példát, nem nincs ilyen, tudod ez a liberális méreg ott kering minden ember fejében, én azt mondom majd ha a magyar gyerekek magyarországon tudnak mit enni, akkor majd a cigányok megvehetik az új zsebkésüket... Éljen Magyarország, Éljen az Igazság, OI! OI! OI
2012. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elárulom, mert úgy tünik nem tudod, ez is rasszizmus, mikor valakit a származása miatt előnyben részesítesz. Szóval erről ennyit..Ja, hogy akkor ez már nem is menő? Kicsi vagy te még ahhoz, hogy ezeket felfogd.
2012. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

88? Azt ugye tudod, hoy a magyar e szerint szolga nép? Kihasználás után kiírtandó! Bizony, ez benne vagy abban az irományban!

Szóval döntsétek el, hogy magyarkodtok (amivel nincs baj egészséges határokon belül) vagy náciskodtok (ez esetben nektek sincs itt keresni valótok a saját elveitek szerint).

2012. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!