Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk 24-én egész nap?

Mit csináljunk 24-én egész nap?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy idén nem az én családommal töltjük a szentestét, hanem itthon maradunk a párommal, és az apukája átjön, hogy ne legyen szegény egyedül. Viszont átjön már délelőtt 10-11 körül. Az egy dolog, hogy én felteszem a levest főni, meg majd a húst a sütőbe, plusz feldíszítjük a karácsonyfát, de ezen kívül mást nem is kell csinálni egész nap.

Én úgy terveztem, hogy majd biztos átjön 4-5 körül, ajándékozunk, vacsizunk, beszélgetünk egy kicsit és ennyi. Erre az egész napot itt fogja tölteni. Ami nem zavar, nem az a baj, csak nem tudom, mit fogunk csinálni itt egész nap 3-an. Félek, halálra fogja/fogjuk magunkat unni esetleg.



2012. dec. 21. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
hű én a helyedbe tuti rögtönöznék, hogy összedobok egy fincsi karácsonyi sütit, addig is telik az idő, ők ketten tudnak beszélgetni, plusz te is közbe tudsz szólni, mégis csinálsz valamit, így nekik kell feltalálniuk magukat, az csak könnyebb :D
2012. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Valami társasjáték vagy kártya, activity.

Filmezés.

Közben lehet esetleg forró borozni vagy ilyesmi,az megadja a hangulatot :)

2012. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Beszélgetni? Én órákat tudok igazi beszélgetéseket folytatni, azt nem igazán lehet megunni. Közben tea/forró bor/amit szerettek.
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%

Beszélgessetek, azzal ilyenkor egész napot el lehet ütni. Kérdezd a párod gyerekkoráról, az vicces tud lenni :)

Mi ilyenkor régi videókat meg fényképalbumokat nézünk, ez egy élmény, bár ti ezt nem tudjátok csinálni, mert gondolom nálatok nincsenek ilyen ereklyék, csak az apukánál.

2012. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi vígjátékokat és új karácsonyi filmeket szoktunk nézni, illetve sétálunk elmegyünk valamerre, de akár valahogy be is szervezhetsz még valakit aki karácsonykor nagyon egyedül lenne, pl.
2012. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,utolsó ez jó ötlet :D Leet én is ezt csinálnám :D
2012. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*lehet
2012. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Játszatok vmi felnőtt társassal.

Én is a fótóalbumot tudnám ajánlani.

Esetleh saga tea/forralt bor/forró csoki.

Kártya.

Jó beszélgetés.

Vmi kabaré show

2012. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!