Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most vagyok 9-es és egész jó az osztály közösség és ügy e mindig vannak olyan emberek akik minden témában tudnak beszélni és még viccesen is ki tudják fejezni.Na én ugyan ezt akarom csak az a baj amikor valakiivel beszélgetek...hát mondjuk hogy szűk szavú vagyok vagyis kérdez valamit akkor igent vagy nemet mondok.Én szeretnék ilyen vicces lenni vagy nem ennyire szűk szavú.Meg a másik hogy a tavalyi évfolyam társam most osztály társam és olyan ha kedve van akkor feltesz minden hülye kérdést hogy engem beégessen. Valahogy vissza akkarok ugy szólni hogy ő égjen be!

Remélem tudtok segíteni!!:)

A válaszokat előre is köszönöm!:)



#menő #beégéss
2012. dec. 19. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valahogy rögtönöznöd kell... Neki is van gyengéje
2012. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De pl min szólné neki vissza ha ezt mondaná neked?

-"Szarsz te rendesen?"

vagy

-"Olyan ludáj fejed van"

vagy

-"Fogyatékos"

mint szóná neki vissza?

2012. dec. 19. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szarsz te rendesen?" "Olyan ludáj fejed van" "Fogyatékos"


Jó az osztályközösség, mi? Szerintem erősen degenerált, ha benne ez jelenti a jót.

2012. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de mondtam hogy az a évfolyam társam -_-
2012. dec. 19. 20:31
 5/5 anonim válasza:
"A szarsz te rendesen?" - re azt válaszold, hogy "Látom, mennyire érdekelnek ezek a dolgok", a ludájos cuccra valami olyasmit, h beszélj magyarul, vagy meg se szólalj, a fogyatékosra meg annyit, hogy ne mindig magából induljon ki. Valahogy így. Én is mindig ilyenekkel ütöm el aztán a végén a többiek a másikon röhögnek és nem rajtam (tpasztalat, már sokan ki akartak kezdeni velem és azóta nem csinálják) ;) :)
2012. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!