Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs Barátom! Valaki segitene?

Nincs Barátom! Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Nincsen barátom. Nem vagyok csúnya meg nem vagyok szemét. Csendes és Normális vagyok. De még sincs barátom. 7. osztályos vagyok. 13 éves. Másokhoz mindenki átmegy jáccani. De hozzám senki nem jön. Nem mindig beszélnek velem. A tesóm 25 éves folyton jáccik gépen. És és borzasztóan egyedül vagyok. Van egy apám meg egy anyám. A tesóm angliába dolgozik. És hétköznaponként egyedül vagyok. Segitsetek. Mit csináljak???
2012. dec. 12. 15:16
 1/3 anonim válasza:
47%

játszani*

Ne haragudj, de szörnyű, hogy 7.-esen így írsz..

Üdv egy gimnazista lány.

2012. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kemény hogy 13 évesen ilyen problémáid vannak:D inkább menj "jáccani".
2012. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szörnyű, hogy 7.-esen így írsz.. "


És az is szörnyű, hogy gimnazistaként így írsz. Meg okoskodsz.


Ne keseredj el, nem sokára megváltozik az életed, jön a gimi, jön a klikkesedés, jönnek a csajok (vagy a srácok, nem tudom mi a nemed), minden más lesz. Tesódat meg rúgd ki a gép elől vagy kérj sajátot, ebben a korban mindenki a számítógép előtt ül.

2012. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!