Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges? Aki nem...

Ez hogyan lehetséges? Aki nem veszi észre, az ha megtudja mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
Ismerek régebb óta egy fiút, köszönőviszonyban is vagyunk (de nem akarok tőle semmit). Tegnap ott volt azon a szórakozóhelyen ahol én is. Nézegettem ahogy táncol, az öltözködését, gezstusait, és hogy kikkel van (egyébként jóképű nagyon). A gesztusai, a cipője, és a mozdulatai valahogy azt suggalták, hogy CSAK van benne cigányvér egy picike. Ugyanis hófehér bőrű, az arca tejesen átlagos magyaros, mindenkivel barátkozik, és TELJESEN normális életet él. Soha senkitől nem hallottam róla semmi rosszat. Aztán megkérdeztem a barátomat, aki szintén tökjóba van vele, hogy ebben a fiúban nincs egy kis cigányvér? Erre azt mondta, de, tejesen az!!! (ezt ő tutira tudja csak még nem jött föl soha szóba) Hát ez nekem olyan furcsa. Ezekszerint tényleg vannak olyan cigányok akik teljesen azok, de a kinézetükön (arc, bőrszín) semmi nem látszik, max. öltözködés, viselkedés? Még most sem bírom elhinni hogy cigány mert annyira ,,magyaros". Ti ismertek ilyeneket?
2009. aug. 21. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Meg fogsz lepődni, de benned is van cigányvér, meg mindenféle, mert itt a Kárpát-medencében már egyetlen színtiszta "ősmagyarvérű" embert nem fogsz találni...

Azért röhögök itt magamban a sok "cigányozón", mennyire megdöbbennének, ha kiderülne, hány ősük keveredett cigánnyal, törökkel, bosnyákkal, szerbbel, vagy épp a tatárokkal... :D


Na, és akkor most mi van?


Főbe lövöd magad?... :]

2009. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De bunkón válaszolsz. Én nem nézem le azért mert cigány, csak nehéz róla elhinni hogy TELJESEN az, nem csak ,,van benne". Csak érdekesség képpen tettem fel a kérdést, mert nekem furcsa. Ennyi.
2009. aug. 21. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsban például vannak un. "szőke cigányok" , valószínűleg az ismerősöd is ilyen.
2009. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem veszed észre, hogy VELED van a baj : képes vagy hosszasan nézegetni és vizsgálgatni egy embert, vajon mennyi benne a cigányvér?!... 8-o


Komolyan, megáll az eszem!


Tele van már a hócipőm, hogy egész nap valakik ontják itt magukból a cigányozós kérdéseket!


Nem tudom, téged mire tanítottak otthon, de engem arra (és én is arra tanítom az én gyerekeimet), hogy mindannyian EMBEREK vagyunk, senki nem különb és senki nem alávalóbb a másiknál. Nem azután ítélünk meg valakit, hogy milyen a bőrszíne, milyen a vallása!


Különben vannak Mo-on (is) szőke, kékszemű cigányok!


Ja, és ha már itt tartunk, kérdezed, ismerünk-e "magyaros" cigányokat : pl. Orbán Viktor is cigány! :D

Te is ismered...

2009. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért nézegettem hogy van-e benne cigányvér, hanem mert helyes fiú! És barna hajú, barna szemű... Nem értem miért kell leoltani egy normális kérdést tettem fel. És nem ítélem el a cigányokat vannak köztük normálisak is. Szóval nem azért tettem fel a kérdést mert cigány gyűlölő lennék.
2009. aug. 21. 15:30
 6/8 anonim válasza:
100%

Kedves Utolsó Hozzászóló!


A kérdező csupán feltett egy kérdést...azt hiszem, hogy ennek az oldalnak az a lényege, hogy amit máshol nem merünk, vagy nem akarunk megkérdezni, azt itt megtehessük.

Ez nem cigányozás, csupán egy olyan kérdés, amiben szó van a cigányokról... és?


Bocs az OFFért

2009. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2009. aug. 21. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas tévedésben vagytok , fehér bőrű cigány nincs-és soha nem is volt. Ti a "keverék" (cigány-magyar vagy egéb) emberekről beszéltek.

Egy kutatás rávilágított arra hogy Magyarországon 20 generációra visszamenőleg mindenkiben van egy kis cigány és török vér is.

2009. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!