Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy nem nagy cégnél mikor...

Egy nem nagy cégnél mikor illik jelölni facebookon a főnököt, hr-est?

Figyelt kérdés
Vagy várni kell hogy õk jelöljenek?
2012. dec. 11. 19:44
 1/4 belapus ***** válasza:
Nem munkaidőben.Már mint a tiedben.
2012. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem illik kérdése. Ha jó pofizós, baráti a viszony akkor lehet. Ha csak átlagos a viszony nem kell. A face magáncélra van nem kell mindenkit bejelölgetni, senki sem várja el, hogy bejelöld. Egyébként ha meg bizonytalan vagy várd meg ők mit lépnek.


Vedd alapul a hétköznapi etikettet: Az idősebb, vagy magasabb beosztású, vagy rangú az, akinek be kell mutatni az új embert, aki felkérhet a tegezésre,akit előre kell engedni....stb. na ennek alapján ne tolakodj, várd meg míg ők jelölnek be.

2012. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pl. nem jelöltem be a főnököt, egy kollégát jelöltem be, mert vele közelebbi a kapcsolat.
2012. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem a főnök jelölt be, kb. egy hónappal a munkába lépésem után. Több, mint kétszer annyi idős, mint én, de tegeződő viszonyban vagyunk, mondjuk a cégnél mindenki tegezi a másikat, ezzel kezdték már rögtön az első napon. Alapvetően fiatal a társaság, de vannak idősebbek is, és elég furcsa volt az elején olyan embert letegezni, aki 50+ éves. Szerintem várj a bejelölgetéssel, legalább ismerjenek meg egy kicsit.
2012. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!